High School DxD - Tom 10 - poslowie

Z High School DxD Wiki
Wersja Reddocksw (dyskusja | edycje) z dnia 20:20, 18 gru 2015

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania

Posłowie[edytuj]

Anime! Tak, wsparcie wszystkich sprawiło, że to stało się rzeczywistością i DxD zamieni się w anime! Dziękuję wam bardzo! Proszę zaglądajcie na Dragon-Magazine, oraz na oficjalną stronę po więcej informacji. Ja także zostanę włączony w produkcję anime na wiele sposobów. To moje pierwsze takie doświadczenie, więc muszę się nauczyć wielu rzeczy. Jednak z tego powodu jest to praca warta wysiłku. W ten sposób, piersi Buchou będą się trzęsły w telewizji draaaaaaaanie!!


Teraz. Nareszcie w tomie 10, Rias i Ise zaczęli nazywać się po imieniu! Około 3 lata minęły odkąd ta seria się rozpoczęła! On stał się naprawdę wspaniałą osobą. Główny bohater i bohaterka w końcu zrozumieli uczucia jakimi się darzyli. Ise dojrzał raz jeszcze. Cóż, to nie jest dla niego koniec marzeń o haremie i dziewczynach. Nie przesadzę jeśli powiem, że to jest dla niego dopiero początek. Ise ma już Asię, która jest dla niego bardzo ważna, oraz Akeno, która chce mieć z nim romans. Pragnę stworzyć historię, w której wszystkie bohaterki będą miały szczęśliwe zakończenie. Proszę wspierajcie hałaśliwe związki pomiędzy Ise i bohaterkami. Kiba, Xenovia i Rossweisse, którzy są bardzo silni nawet w grupie, zasmakowali ciągłych porażek, jednak to nie oni są słabi. Po prostu ich przeciwnicy byli zbyt silni. Akeno i Rias są bardzo silne. Tylko, że ich przeciwnicy byli silniejsi. Prawdziwa Królowa jest w niekompletnym stanie. Historia będzie się rozwijać wraz z Ise, który nauczy się jak używać jej wraz z Triainą. Coś w tym stylu.


Teraz trochę o Sairaorgu. Opisałem go jako kogoś silnego, kogo drużyna Gremory musi pokonać. W historii został ledwo pokonany przez czwórkę składającą się z Kiby, Xenovii, Rossweisse i Ise. Longinus, który posiada własną wolę, lew "Regulus Nemea". Może zamienić się zarówno w lwa jak i bojowy topór. Balance Breaker jest podrodzajem. Sairaorg walczy głównie za pomocą pięści więc nie używa zbytnio formy topora…… Nie mogłem wyjaśnić tego w historii, jednak ostatni nieużyty Pion pozostający w drużynie Bael to "Pionek Mutacji".


Trochę o Rating Game. Tym razem w Rating Game obowiązywały specjalne zasady. Oryginalnie miałem zamysł na kilka specjalnych zasad dotyczących Rating Game kilka lat temu. Jednak użycie specjalnych zasad nagle na początku mogło nie być zbyt trafnym pomysłem, więc zacząłem od normalnych zasad. W tej noweli, w końcu byłem w stanie ujawnić specjalne reguły. Istnieją także inne takie jak "Wyścig Flag", jednak użyję ich gdy nadarzy się inna możliwość. Właściwa walka w zamyśle, jest prosta. A gra powinna przypominać grę. Nie jest zbyt skomplikowana i większość powinna być łatwa do zrozumienia. Stworzyłem zasady gry, aby pozostawić przy życiu bohaterów.


Postacie zajmujące czołowe miejsca także pojawiają się w tym tomie. Cesarz Belial. Cel Rias. Teraz on pojawił się tylko jako tło. Ze względu na to, że była to gra pomiędzy młodymi, która zyskała tak wielką uwagę pomyślałem, że powinienem wyjawić choćby ich imiona. Stąd ich pojawienie się. Na ten moment, nie zastanawiałem się nad meczami pomiędzy nimi i grupą Gremory.


Teraz podziękowania.


Dla Miayama-zero-sama i H-sama, który jest odpowiedzialny za projekt. Jestem jak zawsze pod waszą opieką! Dziękuję wam bardzo również ze względu na kooperację związaną z anime. Tom 1 mangi jest również w sprzedaży! Mishima Hiroji-san również współpracuje ze mną w sprawach dotyczących anime. Pozostawię ci upewnienie się, że manga podążą za główną nowelą! Postacie, które rysuje Hiroichi-san są śliczne! To jest także obowiązkowa pozycja!


Tym razem, historia poszła gładko, gdyż dotyczyła wnętrza diabelskiego przemysłu. Cóż, to jest ważny tom dotyczący Rias, więc czasami to wychodzi na dobre. Następny tom jest historią dotyczącą testu związanego z promocją. Ale nie kończy się tak po prostu, dla drużyny Gremory. Jest to także tom Koneko. Jest jak ptak i kot z Ravel, więc proszę oczekujcie tego z niecierpliwością.


Cofnij do rozdziału VIII Powróć do strony głównej Przejdź do tomu jedenastego
Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=High_School_DxD_-_Tom_10_-_poslowie&oldid=6067