High School DxD Shin.2 - Durandal: Różnice pomiędzy wersjami

Z High School DxD Wiki
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "==Durandal== Gdy mecz został rozstrzygnięty, Xenovia Quarta padła na kolana. Nawet jeśli ich Król, Ise, pokonał Rias i wygrał… przed jej oczami stał Vasco Stra...")
 
(Brak różnic)

Aktualna wersja na dzień 08:46, 8 wrz 2019

Durandal[edytuj]

Gdy mecz został rozstrzygnięty, Xenovia Quarta padła na kolana. Nawet jeśli ich Król, Ise, pokonał Rias i wygrał… przed jej oczami stał Vasco Strada, który nie odniósł żadnych ran.

„Nie mogłam go pokonać. Ani nawet przyprzeć do muru.”

Mimo że Irina i Nakiri Kouchin Ouryuu, którzy walczyli u jej boku, nie zostali wyeliminowani z gry, zużyli całą wytrzymałość i padali teraz ze zmęczenia. Sądząc z komunikatów Komentatora, jedynymi członkami Drużyny Sekiryuuteia Płonącej prawdy, którzy nie odpadli z gry, byli Ise (Ddraig), Xenovia, Irina, Rossweisse, Ravel i Nakiri. W drużynie przeciwnej pozostali Akeno, Koneko, Strada i Crom Cruach.

…Więc to prawda, że z naszą obecną siłą możemy pokonać tylko mistrzynię Rias. Nie byliśmy w stanie poradzić sobie ze Stradą i Crom Cruachem.

Strada wziął głęboki wdech.

– Hm, najwyraźniej mecz został rozstrzygnięty – powiedział, podnosząc z ziemi złamaną część swojego miecza. – Odpadłem z dalszej gry, ale wy, dzieciaki, dobrze się spisujcie.

W odpowiedzi na pochwałę od swojego poprzednika, Xenovia…

– Wasz eminencjo, ja…!

Strada roześmiał się.

– Wojowniczko Xenoviu, moje ciało jest ciałem człowieka i nie będę żył wiecznie. Ale postaram się przeżyć jeszcze przez przynajmniej trzydzieści lat. W tym czasie przyjdź i ponownie rzuć mi wyzwanie – oznajmił, po czym odszedł.

Leżący na ziemi Nakiri uśmiechnął się gorzko.

– Za trzydzieści lat jego eminencja będzie miał ponad setkę…

Irina roześmiała się.

– Mimo tego nie sądzę, aby żartował. Jego eminencja nawet w tym wieku będzie silny.

Nawet dysponując ponad połową drużyny ofensywnej, Xenovią Quartą, Shidou Iriną i Nakirim Kouchin Ouryuu, nie byli go w stanie pokonać… Ale mimo tego, Xenovia nadal chciała go pewnego dnia przerosnąć.

Cofnij do Oppai Smok vs Księżniczka Przełączania Powróć do Shin 2 Przejdź do Rodzice 2
Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=High_School_DxD_Shin.2_-_Durandal&oldid=14221