High School DxD Shin.2 - Posłowie: Różnice pomiędzy wersjami

Z High School DxD Wiki
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "==Posłowie== Ile razy w pierwszym i drugim tomie „Shin DxD” pojawiło się słowo piersi, lub jego synonimy? Pierwszych dwadzieścia osób, które odpowiedzą na to...")
 
(Brak różnic)

Aktualna wersja na dzień 08:59, 8 wrz 2019

Posłowie[edytuj]

Ile razy w pierwszym i drugim tomie „Shin DxD” pojawiło się słowo piersi, lub jego synonimy? Pierwszych dwadzieścia osób, które odpowiedzą na to pytanie, dostaną podkładkę pod mysz z wizerunkiem piersi Rias. Zresztą nieważne, to tylko żart. Nie ma takiej nagrody.

Dawno się nie widzieliśmy, tutaj Ishibumi. Napisałem podobny żart w posłowiu drugiego tomu zwykłego DxD. Wtedy jednak nie miałem pojęcia, że podkłada z wizerunkiem piersi Rias naprawdę wejdzie do sprzedaży… Tak oto rok 2018 dobiegł końca. To był wspaniały rok, ponieważ ukazał się piąty sezon anime, „Highschool DxD HERO”. Z drugiej strony miałem też więcej pracy niż poprzednio… To był piekielnie pracowity rok.

Teraz podziękowania.

Miyama Zero-sama, mój edytorze T-sama, naprawdę dziękuję wam za waszą pracę. Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie się nam równie dobrze ze sobą pracowało.

Teraz przejdźmy do sedna.

Chciałem aby ten drugi tom przypominał swój odpowiednik z poprzedniego DxD, tak jak to było w przypadku pierwszego tomu.

Trzeci tom „Shin” będzie rozgrywał się w Kioto, więc nie będzie taki sam jak ten z poprzedniego DxD. To druga wyprawa do Kioto. Obecni drugoklasiści jadą tam na wycieczkę szkolną, ale Ise też się pojawi. A ponieważ akcja będzie się działa w Kioto, to nie zabraknie Kunou i Yasaki-san. Dodatkowo planuję też odświeżyć Frakcję Bohaterów.

Następny tom ukaże się wraz z trzecim tomem „SLASHDØGa”. Będzie opowiadał o oni, które kontroluje Akeno, także o jej dzieciństwie. Wszystkim tym, którzy go jeszcze nie czytali, albo zaczęli od serii „Shin”, polecam to srawdzić!

Tak więc proszę was o dalsze wsparcie oraz życzę wam szczęśliwego Noweg Roku!

Cofnij do Bogowie z piekła Powróć do Shin 2 Przejdź do Ilustracje
Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=High_School_DxD_Shin.2_-_Posłowie&oldid=14226