High school DxD Tom 10 - prolog

Z High School DxD Wiki
Wersja Reddocksw (dyskusja | edycje) z dnia 19:45, 18 gru 2015

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania

Żywot 0[edytuj]

“Zoom zoom iyaaan!”

[Zoom zoom iyaaan!]

Słysząc moje okrzyki wszystkie zgromadzone dzieci śmiały się. Znajdowałem się w ogromnej koncertowej hali zlokalizowanej w starej stolicy Zaświatów – Lucifaad, występując w centrum sceny. Było to widowisko przedstawiające bohaterów i złoczyńców – „Chichiryutei Smok Oppai”. Zwykle to podstawieni aktorzy grają w tym show. Jednak ze względu na prośbę Sirzechsa-sama, dzisiaj „prawdziwemu” mnie przypadł występ. Po prostu nie mogłem odrzucić oferty Maou-sama. Powiedział do mnie również „Możesz odmówić, jeśli jest to dla ciebie uciążliwe” …….

- Nadchodzę! Smoczy kopniak!

[Kopniaaaak!]

Starałem się aby "walka" z wrogim Kaijin[1] wyglądała jak najrealniej, co przykuło uwagę dzieci.

…….Kurde, to było……. zawstydzające! Jednak, gdy dostrzegłem reakcję dzieci, uczucie podekscytowania ogarnęło moje ciało. W hali nie było wolnych miejsc. Była zapełniona dziećmi wraz z ich matkami. Najwyraźniej zebrali się tutaj z całych Zaświatów. Na scenie znajdowało się wiele efektownych urządzeń, które wytwarzały eksplozje za każdym razem, gdy „walczyłem”.

……Diabły podjęły naprawdę poważne badania dotyczące programów tokusatsu[2] z ludzkiego świata! Oprócz mnie, w tym show występowała Buchou jako Księżniczka Przełączenia oraz Kiba, któremu przypadła rola głównego złego - Rycerza Ciemności Kieł. Gdy Buchou, ubrana w sukienkę Księżniczki Przełączenia pomachała ręką, grupa męskich fanów zaczęła owację wraz ze swymi dziećmi.

[Uooooooo!]

Z drugiej strony, Kiba także miał wiele fanek, do których zaliczały się matki dzieci.

……Kurde! Jestem zazdrosny o tego drania Kibę! Jednakże…….

[Smok Oppai!]

Było coś szczególnego w tych okrzykach dzieci, które ubóstwiały mnie do takiego stopnia, którego nie byłem w stanie pojąć.


Odnośniki tłumacza[edytuj]

  1. Źli bohaterowie pojawiający się w japońskich show
  2. Japoński program o bohaterach


Cofnij do ilustracji Powróć do strony głównej Przejdź do rozdziału I
Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=High_school_DxD_Tom_10_-_prolog&oldid=6053