Ingvild Lewiatan: Różnice pomiędzy wersjami

Z High School DxD Wiki
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania
Linia 10: Linia 10:
 
| Eye Color  = Pomarańczowe
 
| Eye Color  = Pomarańczowe
 
| Equipment  = Nereid Kyrie
 
| Equipment  = Nereid Kyrie
| Relatives    = Lewiatan (Następczyni)<br>Nieznany ojciec diabeł<br>Nieznana ludzka matka (nie żyje)<br>Nieznani adopcyjni rodzice (nie żyją)<br>[[Katerea Lewiatan]]
+
| Relatives    = Lewiatan (Następczyni)<br>Nieznany diabelski ojciec (nie żyje)<br>Nieznana ludzka matka (nie żyje)<br>Nieznani adopcyjni rodzice (nie żyją)<br>[[Katerea Lewiatan]] (krewna)
 
| Affiliations  = [[Akademia Kuou]] (uczennica drugiej klasy)<br>[[Klub Okultystyczny]]<br>[[Rezydencja Hyoudou]]<br> [[Harem Isseia]]<br>[[Parostwo Hyoudou Isseia]]  
 
| Affiliations  = [[Akademia Kuou]] (uczennica drugiej klasy)<br>[[Klub Okultystyczny]]<br>[[Rezydencja Hyoudou]]<br> [[Harem Isseia]]<br>[[Parostwo Hyoudou Isseia]]  
| Status        = Żywa
+
| Status        = Żyje
 
| Ranking      = Diabeł klasy ostatecznej (odziedziczony po Lewiatanie?)  
 
| Ranking      = Diabeł klasy ostatecznej (odziedziczony po Lewiatanie?)  
 
(Królowa)
 
(Królowa)
 
| Voice Actor  = }}
 
| Voice Actor  = }}
  
'''Ingvild Leviathan''' jedna z potomków oryginalnego Lewiatana, jest posiadaczką Longinusa Nereid Kyrie, oraz królową [[Issei Hyoudou|Isseia Hyoudou]]
+
'''Ingvild Lewiatan''' to potomkini prawdziwego Lewiatana oraz posiadaczka Longinusa Nereid Kyrie. Jest także Królową [[Issei Hyoudou|Isseia Hyoudou]]
  
 
== Wygląd zewnętrzny ==
 
== Wygląd zewnętrzny ==
Linia 27: Linia 27:
  
 
== Osobowość ==
 
== Osobowość ==
Pokazała, że lubi tańczyć i śpiewać. Tak bardzo kochała swoich przybranych rodziców i brakuje jej ich. Akceptuje własną śmierć, wiedząc, że moce jej boskiego daru stanowią problem dla świata, jeśli zostałaby schwytana.
+
Ingvild jest miłą i przyjazną osobą. Bardzo lubi śpiewać, co widać choćby wtedy, gdy śpiewa przy fontannie oraz dla Issei i jego przyjaciół. Ingvild uwielbia również patrzeć na ocean i spacerować z przyjaciółmi po plaży. W przeciwieństwie do swoich krewnych z Klanu Lewiatanów, lub innych potomków dawnych Maou, nie ma złego serca i nie chce rządzić Zaświatami. Wydaje się być cicha, nieśmiała i delikatna.  
 
+
Zakochała się w Isseiu krótko po spotkaniu z nim ze względu na jego dobroć, by zaakceptować dołączenie jej do parostwa i haremu, akceptując, że są z nim inne dziewczyny.
+
  
 
== Historia  ==
 
== Historia  ==
Urodziła się jako potomek Lewiatana i ludzkiej matki. W końcu żyła z przybraną rodziną rybaków w nadmorskim mieście w Europie, ale zapadła na tą samą chorobę, co [[Misla Bael]], i przez około 100 lat była w śpiączce. Jej przybrani rodzice nazywali ją od Klanu Lewiatana, który oddał ją pod ich opiekę, a potem jakoś znalazła się pod opieką trzech frakcji.
+
Urodziła się jako potomek Lewiatana i ludzkiej matki. Mieszkała wraz z przybraną rodziną rybaków w nadmorskim mieście w Europie, ale zapadła na tą samą chorobę, co [[Misla Bael]], i przez około 100 lat była w śpiączce. Jej przybrani rodzice nazywali ją od Klanu Lewiatana, który oddał ją pod ich opiekę, a potem trafiła pod kuratelę Trzech Frakcji.
  
Kiedy się obudziła, została porwana przez Nyks. Ponieważ Hades był zainteresowany mocami jej Boskiego Daru i użycia ich w swoich planach, próbował kontrolować ją mentalnie.
+
Kiedy się obudziła, została porwana przez Nyks. Hades próbował kontrolować ją mentalnie, gdyż był zainteresowany mocami jej Boskiego Daru, i użycia ich w swoich planach.
  
 
== W utworze ==
 
== W utworze ==
 
===[[Czerwony Cesarski Smok Płonącej Prawdy × Biały Cesarski Smok Porannej Gwiazdy: Prawdziwy Smok Akademii Kuou]]===
 
===[[Czerwony Cesarski Smok Płonącej Prawdy × Biały Cesarski Smok Porannej Gwiazdy: Prawdziwy Smok Akademii Kuou]]===
W [[High School DxD Shin.1|Tomie DxD Shin.1]] Ingvild Lewiatan spotkała Isseia  przy fonntanie, przy której został zabity przez Raynare.
+
W [[High School DxD Shin.1|tomie pierwszym DxD Shin]], Ingvild Lewiatan spotkała Isseia  przy fontannie, przy której został zabity przez Raynare. Chłopak ocalił ją wtedy przed tajemniczymi diabłami, które zamierzały ją uprowadzić, ale potem zniknęła.
  
Spotkali się po raz drugi, kiedy moc jej boskiego daru sprawił, że Issei i Bova byli osłabieni, ale na prośbę Isseia ponieważ  wiedział, że nie robiła tego z własnej woli wtedy Rosseweisse rzuciła zaklęcie hipnotyczne.
+
Spotkali się po raz drugi, kiedy moc jej Boskiego Daru sprawiła, że Issei i Bova byli osłabieni z powodu jej piosenki. Została wtedy obezwładniona przez Rosseweisse na prośbę Isseia, gdyż chłopak wiedział, że Ingvild nie robiła tego z własnej woli.
  
Po tym, jak zabrano ją do rezydencji Hyoudou, opowiedziała o swojej przeszłości, swoich mocach i zamiarach Hadesa. Ajuka poprosił Zespół Antyterrorystyczny DxD, by ją ochronił. Po przebudzeniu otrzymała życzliwość tych, którzy poszli na bezludną wyspę, gdzie zostali zaatakowani przez Nyks, ujawniając, że pomysł kontrolowania Ingvild był dobry ponieważ mimo niebezpieczeństwa ze strony mocy jej longinusa, bogom to nie zagrażało ponieważ ją kontrolowali.
+
Po tym jak zabrano ją do Rezydencji Hyoudou, opowiedziała o swojej przeszłości, mocach i zamiarach Hadesa. Ajuka poprosił wtedy Drużynę DxD, by ją chronili. Po przebudzeniu Issei i spółka zabrali ją na plażę na bezludnej wyspie, gdzie zostali zaatakowani przez boginię [[Nyks]], która ujawniła, że moce Ingvild jej potrzebne do kontrolowania potężnych smoków, takich jak Issei, Vali, Crom, Ophis i Wielki Czerwony. Nyks rozkazuje Ingvild, która znajduje się pod wpływem prania mózgu, aby zaśpiewała, co wywołuje ból u Isseia.
  
Ze względu na problem, który sprawiał jej boski dar postanowiła zaakceptować swoją śmierć po utracie bliskich po 100 latach ale Issei zmusił ją do zmiany zdania przed walką z Nyks, podczas gdy ona pozostała w domu.
+
Podczas walki z Nyks, Issei prosi Ingvild przez "Cyckowy telefon", aby ponowne zaśpiewała, gdyż Issei i Draig uznali, że jeśli jej moce mogą wpłynąć na nich  negatywnie, istnieje możliwość, że w jakiś sposób osiągną efekt odwrotny, jeśli Ingvild zaśpiewa z własnej woli. Przez piersi kilku dziewczyn, które pełniły funkcję głośników, piosenka Ingvild wzmocniła wszystkich. Wtedy Isseiowi udało się pokonać Nyks.
  
W  walce z Nyks, Issei prosi przez "Cyckowy telefon" o ponowne zaśpiewanie gdyż Issei i Draig mówili, że jeśli ich moce mogą wpłynąć na nich  negatywnie, istnieje możliwość, że w jakiś sposób osiągną efekt odwrotny, śpiewając z własnymi uczuciami. Przez piersi kilku dziewczyn które były głośnikami gdy Ingvild śpiewała wzmocniła wszystkich. Wtedy Issei użył  przeciwko Nyks Niszzczyciela Szat, a następnie Smoczy Ognień i Ddriaga (w swojej manifestacji) pozostawiając niebo i wyspę pełną czerwieni pokonując boginię nocy.
+
Po bitwie, figura Królowej Iseia zaczyna świecić głęboką czerwienią tak jak ciało Ingvild, co oznacza że dziewczyna nadaje się na nową podwładną Isseia, co chłopak jej zresztą proponuje, na co ona się godzi.
  
Po bitwie  figurka królowej Iseia znów zaczyna świecić głęboką czerwienią tak jak Ingvild, po czym spytał się jej czy chcę dołączyć do parostwa i zostać jego królową po czym się zgodziła
+
Z powodu choroby Ingvild, Ajuka radzi zabrać ją do greckich bogów snu, Hypnosa i Morfeusza, aby przeszła kurację. Zaczyna też uczęszczać do Akademii Kuou, jako uczennica drugiej klasy liceum i zamieszkuje w domu Isseia.
  
Z powodu że spała tyle lat, Ajuka poradził zabrać ją do greckich bogów snu Hypnosa i Morfeusza, aby otrzymała leczenie. Zaczeła uczęszczać do Akademii jako uczennica drugiego roku szkoły średniej i rozpoczęła życie w domu Isseia.
+
W [[Shin_Light_novel_tom_2|drugim tomie DxD Shin]], Ingvild pojawiła się we śnie Isseia o tym, że poślubi swoje narzeczone. Dziewczyna była wtedy zaskoczona, że zostanie jego żoną.
 
+
W [[High School DxD Shin.2|Tomie DxD Shin.2]] Ingvild pojawiła się w marzeniu Isseia o tym, że poślubi swoje narzeczone, Ingvild była wśród pierwszej grupy i zdziwiła się że została narzeczoną.
+
 
   
 
   
Rankiem Ingvild pojechała razem z Isseiem, Ravel, Ouryuu i Bovą, aby zrobić poranny trening i była przyzwyczajona do biegania, ponieważ kiedyś biegała w swoim rodzinnym mieście, ale stało się to dla niej trudniejsze z powodu jej sennej choroby.
+
Rankiem Ingvild udała się razem z Isseiem, Ravel, Ouryuu i Bovą, aby wziąć udział w porannym treningu i dobrze sobie radziła.
 
+
Po zakończeniu porannego treningu, Ingvild został poinformowana przez Isseia o swojej diabelskiej pracy i towarzyszyła mu, ponieważ jej demoniczna moc była zbyt duża dla magicznego kręgu teleportacji. Podzczas zlecenia Ingvild spotyka swoją pierwszą klientkę Lavinię Reni , która dziękuje jej za pomoc w rozpakowaniu dla osoby przeprowadzającej się do Kuoh Town, która okazuje się być Vali Lucifer.
+
  
Spotkała innego członka SlashDog Natsume Minagawa , która uścisnęła jej dłoń i ma nadzieję, że ją dogoni . Po ukończeniu diabelskiej pracy Ingvild otrzymała białego smoka pluszowego jako wdzięczność od Valiego i wróciła do biura Hyoudou wraz z Isseiem.
+
Po zakończeniu porannego treningu, Issei informuje Ingvild, że odbędzie swoją pierwszą, diabelską pracę i udaje się razem z nią do zleceniodawcy, ponieważ jej demoniczna moc była zbyt duża dla magicznego kręgu teleportacyjnego. Pracodawcą okazuje się być [[Lavinia Reni]], która prosi o pomoc przy przeprowadzce Valiego Lucyfera do miasta Kuou. Po ukończeniu diabelskiej pracy Ingvild otrzymuje od Valiego pluszaka, wyglądającego jak biały smok.
  
 
== Moce i umiejętności ==
 
== Moce i umiejętności ==
 
===Zdolności Diabła===
 
===Zdolności Diabła===
Jak każdy diabeł posiada nietopeżowate skrzydła, które pozwalają jej latać
+
Jak każdy diabeł posiada nietoperzowate skrzydła, które pozwalają jej latać
  
 
Jako potomek Lewiatana, Ingvild musi posiadać wielką demoniczną moc i zdolności, dzięki którym mogła stawiać opór przed mentalną kontrolą Hadesa.
 
Jako potomek Lewiatana, Ingvild musi posiadać wielką demoniczną moc i zdolności, dzięki którym mogła stawiać opór przed mentalną kontrolą Hadesa.
  
Dzięki [[Diabelski Pionek|Figurze Królowej]], zwiększyła jej się szybkość i Wytrzymałość, a także zdolności magiczne.
+
Dzięki [[Diabelski Pionek|Figurze Królowej]], zwiększyła jej się szybkość i wytrzymałość, a także zdolności magiczne.
  
 
===Boski Dar===
 
===Boski Dar===

Wersja z 02:00, 11 wrz 2019

Ingvild Leviathan
Ingvild leviathan colored version.png
Romaji Ingvild Reviatan
Zarys postaci
Rasa Diabeł (obecnie)
Hybryda człowieka i diabła (poprzednio)
Kolor włosów Fioletowe
Kolor oczu Pomarańczowe
Zdolności/oręż Nereid Kyrie
Status osobowy
Krewni Lewiatan (Następczyni)
Nieznany diabelski ojciec (nie żyje)
Nieznana ludzka matka (nie żyje)
Nieznani adopcyjni rodzice (nie żyją)
Katerea Lewiatan (krewna)
Powiązania Akademia Kuou (uczennica drugiej klasy)
Klub Okultystyczny
Rezydencja Hyoudou
Harem Isseia
Parostwo Hyoudou Isseia
Stan postaci Żyje
Ranga Diabeł klasy ostatecznej (odziedziczony po Lewiatanie?)

(Królowa)


Ingvild Lewiatan to potomkini prawdziwego Lewiatana oraz posiadaczka Longinusa Nereid Kyrie. Jest także Królową Isseia Hyoudou

Wygląd zewnętrzny

Ingvild została opisana przez Isseia jako dziewczyna o pięknych fioletowych włosach, pomarańczowych oczach, ładnej buzi i białej skórze, a także dużych piersiach.

Ubiera się w coś, co wygląda jak szlachecka suknia z otworami, odsłaniającymi jej dekolt i krótką spódniczkę pod nią.

Tak jak inny potomek Maou Vali Lucyfer, posiada kilka par diabelskich skrzydeł.

Osobowość

Ingvild jest miłą i przyjazną osobą. Bardzo lubi śpiewać, co widać choćby wtedy, gdy śpiewa przy fontannie oraz dla Issei i jego przyjaciół. Ingvild uwielbia również patrzeć na ocean i spacerować z przyjaciółmi po plaży. W przeciwieństwie do swoich krewnych z Klanu Lewiatanów, lub innych potomków dawnych Maou, nie ma złego serca i nie chce rządzić Zaświatami. Wydaje się być cicha, nieśmiała i delikatna.

Historia

Urodziła się jako potomek Lewiatana i ludzkiej matki. Mieszkała wraz z przybraną rodziną rybaków w nadmorskim mieście w Europie, ale zapadła na tą samą chorobę, co Misla Bael, i przez około 100 lat była w śpiączce. Jej przybrani rodzice nazywali ją od Klanu Lewiatana, który oddał ją pod ich opiekę, a potem trafiła pod kuratelę Trzech Frakcji.

Kiedy się obudziła, została porwana przez Nyks. Hades próbował kontrolować ją mentalnie, gdyż był zainteresowany mocami jej Boskiego Daru, i użycia ich w swoich planach.

W utworze

Czerwony Cesarski Smok Płonącej Prawdy × Biały Cesarski Smok Porannej Gwiazdy: Prawdziwy Smok Akademii Kuou

W tomie pierwszym DxD Shin, Ingvild Lewiatan spotkała Isseia przy fontannie, przy której został zabity przez Raynare. Chłopak ocalił ją wtedy przed tajemniczymi diabłami, które zamierzały ją uprowadzić, ale potem zniknęła.

Spotkali się po raz drugi, kiedy moc jej Boskiego Daru sprawiła, że Issei i Bova byli osłabieni z powodu jej piosenki. Została wtedy obezwładniona przez Rosseweisse na prośbę Isseia, gdyż chłopak wiedział, że Ingvild nie robiła tego z własnej woli.

Po tym jak zabrano ją do Rezydencji Hyoudou, opowiedziała o swojej przeszłości, mocach i zamiarach Hadesa. Ajuka poprosił wtedy Drużynę DxD, by ją chronili. Po przebudzeniu Issei i spółka zabrali ją na plażę na bezludnej wyspie, gdzie zostali zaatakowani przez boginię Nyks, która ujawniła, że moce Ingvild są jej potrzebne do kontrolowania potężnych smoków, takich jak Issei, Vali, Crom, Ophis i Wielki Czerwony. Nyks rozkazuje Ingvild, która znajduje się pod wpływem prania mózgu, aby zaśpiewała, co wywołuje ból u Isseia.

Podczas walki z Nyks, Issei prosi Ingvild przez "Cyckowy telefon", aby ponowne zaśpiewała, gdyż Issei i Draig uznali, że jeśli jej moce mogą wpłynąć na nich negatywnie, istnieje możliwość, że w jakiś sposób osiągną efekt odwrotny, jeśli Ingvild zaśpiewa z własnej woli. Przez piersi kilku dziewczyn, które pełniły funkcję głośników, piosenka Ingvild wzmocniła wszystkich. Wtedy Isseiowi udało się pokonać Nyks.

Po bitwie, figura Królowej Iseia zaczyna świecić głęboką czerwienią tak jak ciało Ingvild, co oznacza że dziewczyna nadaje się na nową podwładną Isseia, co chłopak jej zresztą proponuje, na co ona się godzi.

Z powodu choroby Ingvild, Ajuka radzi zabrać ją do greckich bogów snu, Hypnosa i Morfeusza, aby przeszła kurację. Zaczyna też uczęszczać do Akademii Kuou, jako uczennica drugiej klasy liceum i zamieszkuje w domu Isseia.

W drugim tomie DxD Shin, Ingvild pojawiła się we śnie Isseia o tym, że poślubi swoje narzeczone. Dziewczyna była wtedy zaskoczona, że zostanie jego żoną.

Rankiem Ingvild udała się razem z Isseiem, Ravel, Ouryuu i Bovą, aby wziąć udział w porannym treningu i dobrze sobie radziła.

Po zakończeniu porannego treningu, Issei informuje Ingvild, że odbędzie swoją pierwszą, diabelską pracę i udaje się razem z nią do zleceniodawcy, ponieważ jej demoniczna moc była zbyt duża dla magicznego kręgu teleportacyjnego. Pracodawcą okazuje się być Lavinia Reni, która prosi o pomoc przy przeprowadzce Valiego Lucyfera do miasta Kuou. Po ukończeniu diabelskiej pracy Ingvild otrzymuje od Valiego pluszaka, wyglądającego jak biały smok.

Moce i umiejętności

Zdolności Diabła

Jak każdy diabeł posiada nietoperzowate skrzydła, które pozwalają jej latać

Jako potomek Lewiatana, Ingvild musi posiadać wielką demoniczną moc i zdolności, dzięki którym mogła stawiać opór przed mentalną kontrolą Hadesa.

Dzięki Figurze Królowej, zwiększyła jej się szybkość i wytrzymałość, a także zdolności magiczne.

Boski Dar

Ingvild posiada Longinusa, Nereid Kyrie, dzięki któremu może kontrolować smoki, oraz morze. Pomimo braku doświadczenia, a także będąc pod mentalną kontrolą Hadesa, była w stanie kontrolować jednocześnie Isseia, Ddraiga i Bovę.

Ciekawostki

High School DxD - Character Box

Miasto Kuou
Akademia Kuou
Klub Okultystyczny Asia ArgentoYuuto KibaIssei HyoudouKoneko ToujouGasper VladiIrina ShidouRossweisseRavel FeneksBenniaLe Fay Pendragon
Samorząd Uczniowski Xenovia QuartaGenshirou SajiReya KusakaRuruko NimuraTadami KamoOuryuu NakiriMarika Voldenburge
Inni uczniowie Uczniowie Akademii Kuou
Rezydencja Hyoudou
Mieszkańcy Rodzice IsseiaIssei HyoudouAsia ArgentoRias GremoryAkeno HimejimaXenoviaKoneko ToujouIrina ShidouRossweisseRavel PhenexKuroka ToujouLe Fay PendragonOphisLilithKunouIngvild Lewiatan
Inni Mieszkańcy
Klijenci Isseia Mil-tan
Trzy Frakcje
Diabły
Czterej Maou Sirzechs LucyferSerafall LewiatanAjuka BelzebubFalbium Asmodeusz
72 Filary Riser FeneksLord FeneksLord GremorySairaorg BaelMisla BaelSeekvaira AgaresMisteeta SabnockCoriana AndrealphusLiban CrocellLady FeneksDiodora AstarothVenelana GremoryZephyrdor Glasja-LabolasDiehauser BelialLadora BunéMillikas GremoryBeruka FurcasGandoma BalamRuval FeneksNaud GamiginEnile WassagoIorava AmonGregg ForneusLilitifa WeparZekram Bael
Dodatkowe demony Grayfia LucyferiuszKuisha AbaddonMefisto FelesRoygun BelfegorBedeze Abaddon
Parostwo Rias Gremory Rias GremoryAkeno HimejimaGasper VladiYuuto KibaKoneko ToujouIssei Hyoudou
Parostwo Sony Sitri Sona SitriTsubaki ShinraMomo HanakaiReya KusakaTomoe MeguriBenniaTsubasa YuraLoup GarouGenshirou SajiRuruko Nimura
Parostwo Hyoudou Isseia Issei HyoudouIngvild LewiatanAsia ArgentoRavel FeneksXenovia QuartaRossweisse
Parostwo Sirzechsa Lucyfera Sirzechs LucyferGrayfia LucyferiuszMacGregor MathersSouji OkitaSurtr Drugi • Bahamut • EnkuBeowulf
Parostwo Risera Feneks Riser FeneksYubelluna • Mihae • KarlamineSirisIsabelaXuelanIle i Nel • Ni i Li • Marion • Bürent • Shuriya • Mira
Parostwo Sairaorga Baela Sairaorg BaelKuisha AbaddonCoriana AndrealphusMisteeta Sabnock • • Liban CrocellBeruka FurcasGandoma BalamLadora BunéRegulus
Inne diabły ViserTanninRudiger RosenkreutzEsh Ketchup
Upadłe anioły
Grigori AzazelSemyazzaBarakielKokabielArmaros
Drużyna Slash Dog Tobio IkuseLavinia Reni • Natsume Minagawa • Kouki Samejima
Grupa Raynare RaynareDohnaseekKalawarnerMittelt
Anioły
Serafini MichałGabrielUrielRafał
Dzielni Święci Dulio GesualdoGriselda QuartaIrina ShidouDiethelm WaldseemüllerKiyotora ShinraNero RaimondiMirana SzatarowaRyuu HeikanJessica LagerkvistLint Sellzen
Egzorcyści Vasco StradaEwald CristaldiTouji ShidouYaegaki MasaomiTeodoro LegrenziTosca
Mitologie
Mitologia Nordycka
Bogowie OdynLoki • Thor • Widar
Walkirie GöndulBrynhildr • Helmwige • Ortlinde • Grimgerde • Schwertleite
Mitologia Grecka
Bogowie Zeus • PosejdonHadesApollo • Artemis • Nyks
Ponurzy Żniwiarze Pluto • Orkus • Tanatos • Zeno
Greckie Potwory Cerber • Tyfon • Ortos • Hydra
Mitologia Indyjska
Bogowie IndraŚiwaMahabali
Buddy Sun Wukong • Xuanzang Sanzang
Mitologia Japońska
Bogowie
Youkai YasakaKunou
Mitologia Egipska
Bogowie
Egipskie Potwory Benu • Sfinks
Inne
Smoki
Pierwotny Smok Wielki Czerwony
Boski Smok OphisLilith
Dwa Niebiańskie Smoki DdraigAlbion
Piątka Wielkich Smoczych Króli Yu-LongTiamatVritraMidgardsormrFafnir
Smoki Zła GrendelCrom CruachAži DahākaLadonYamata no OrochiApophisNíðhǫggr
Inne smoki RasseiSamaelBova TanninTannin
Brygada Chaosu
Frakcja Starych Maou Shalba BelzebubKaterea LewiatanCreuserey Asmodeusz
Frakcja Bohaterów Cao CaoZygfrydGeorgLeonardoJeanneHerakles
Qlippoth Rizevim Livan LucyferLilithEuclid Lucyferiusz
Walpurgia Walburga
Inne postaci
Drużyna Valiego Vali LucyferBikouKuroka ToujouFenrirArtur PendragonLe Fay PendragonGogmagog
Ludzie Freed SellzenShuri HimejimaYaegaki MasaomiValper GalileiKiyome AbeSuzaku Himejima
Wampiry Elmenhilde GalnsteinValerie TepesMarius TepesLord Vladi
Inne 666 (Trihexa)Ryuuteimaru
Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=Ingvild_Lewiatan&oldid=14230