Neo-Longinusy: Różnice pomiędzy wersjami

Z High School DxD Wiki
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania
(Nereid Kyrie)
Linia 17: Linia 17:
  
 
=== [[Nieznany Dyktator]] ===
 
=== [[Nieznany Dyktator]] ===
'''Nieznany Dyktator''' (未知の独裁者, ''Michi no dokusai-sha'')  znany również jako '''Cesarskie Dziecko Świata Maszyn''', to Longinus, który obecnie jest dzierżony przez nienazwanego członka Drużyny Phoenix.
+
'''Nieznany Dyktator''' (未知の独裁者, ''Michi no dokusai-sha'')  znany również jako '''Cesarskie Dziecko Świata Maszyn''', to Longinus, który obecnie jest dzierżony przez nienazwanego członka Drużyny Feneks.
 +
[[Kategoria:Longinus]]
 +
[[Kategoria:Boskie Dary]]
 +
[[Kategoria:Terminologia]]
 +
[[Kategoria:Przedmioty]]
 +
[[Kategoria:Bronie]]
 +
[[Kategoria:Przegląd]]

Wersja z 13:18, 23 lip 2018

Neo-Longinusy, to nowe Longinusy oficjalnie ogłoszone w 25 Tomie Powieści. W ich skład wchodzą ewolucje Boskich Darów oraz takie nieznanego pochodzenia.

Jak na razie znanych jest 5 Neo-Longinusów.

Znane Neo-Longinusy

Wieczny Balor

Wieczny Balor (イオンバロール, Ionbarōru) znany również jako Złe Oko Króla Dominującego nad Czasem i Przestrzenią jest ewolucją Zakazanego Widoku Balora, który należy do Gaspera Vladi.

Nereid Kyrie

Nereid Kyrie (ネ リ ー デ · キ リ ー, Nerīde kirī) znany również jako Wiersz Niekończącego się Zielonego Morza , jest wysokiej klasy Longinusem , który należy obecnie do Ingvild Lewiathan, królowej Isseia Hyoudou. Tak jak Longinusy, Regulus Nemea i Canis Lykaon, nawiązuje do Mitologii Greckiej.

Gwiazda-Pogromca & Gwiazda-Miotacz

Gwiazda-Pogromca & Gwiazda-Miotacz (スターバスタースターブラスター, Sutābasutāsutāburasutā) znany również jako Miecz Miażdżącej Gwiazdy i Pistolet Przeszywającej Gwiazdy , jest wysokiej klasy Longinusem, który jest obecnie dzierżony przez Shooting Stara, króla Drużyny Spadającej Gwiazdy. To dwa w jednym Boskim Darze: miecz i pistolet.

Alpejski Tyran

Alpejski Tyran (アルペカ・ティラント, Arupeka tiranto) znanay również jako Niezrównana Korona Otchłani, to Longinus, który obecnie dzierży nienazwany posiadacz. Jest to Święty Gwóźdź, którym przybito Jezusa Chrystusa do krzyża.

Nieznany Dyktator

Nieznany Dyktator (未知の独裁者, Michi no dokusai-sha) znany również jako Cesarskie Dziecko Świata Maszyn, to Longinus, który obecnie jest dzierżony przez nienazwanego członka Drużyny Feneks.

Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=Neo-Longinusy&oldid=12577