Nocny Miraż: Różnice pomiędzy wersjami

Z High School DxD Wiki
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "{{Infobox item - High School DxD | name = Nocny Miraż | image = | caption = | Kana = 闇夜の大盾(ナイト・リフレクション) | Romaji ...")
(Brak różnic)

Wersja z 19:48, 27 maj 2014

Nocny Miraż
Kana 闇夜の大盾(ナイト・リフレクション)
Romaji Naito Rifurekushon
Profil
Inne nazwy Tarcza Mrocznej Mocy
Rodzaj Boski Dar
Formy Nocny Miraż Krzyża Śmierci
Zdolności Przekierowuje ataki za pomocą cieni
Posiadacz(e) Nieznany z imienia członek Brygady Chaosu

Nocny Miraż, znany również jako Tarcza Mrocznej Mocy, to Boski Dar będący w posiadaniu nieznanego z imienia członka Brygady Chaosu.

Wygląd

Nocny Miraż przybiera postać masy cieni, które zmieniają formę wraz z wolą posiadacza.

Zdolności

Nocny Miraż posiada zdolność pochłaniania ataków za pomocą cieni i przekierowywania ich w dowolnym kierunku za pomocą cieni, które znajdują się na obszarze działania Boskiego Daru.

Formy

Nocny Miraż Krzyża Śmierci

Nocny Miraż Krzyża Śmierci, znany również jako Skóra Bestii Mrocznej Nocy, to podgatunek Łamacza Ładu Nocnego Mirażu, który tworzy czarną cienistą zbroję, okrywającą ciało posiadacza. Została ona stworzona na podobieństwo Zbroi Łuskowej Isseia, gdyż posiadacz Nocnego Mirażu chciał zwiększyć swoją obronę. Krzyż Śmierci pozwala także użytkownikowi zachowywać się jak cień, nadając mu nienaturalne właściwości, przez co ataki fizyczne w ogóle na niego nie działają i po prostu przez niego przenikają, chociaż jest wrażliwy na ataki energii (na przykład ognia, lub zimna).

Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=Nocny_Miraż&oldid=4927