Balberith

Z High School DxD Wiki
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania
Balberith
240px
Kana バ ル ベ リ ス
Romaji Baruberisu
Zarys postaci
Rasa Diabeł czystej krwi
Przezwiska Numer 61616
Bal
Kolor włosów Brązowy
Status osobowy
Krewni Lilith(Protoplasta,Matka)
Powiązania Hades (poprzednio)
Królestwo Zmarłych (poprzednio)
Sojusz Piekła (rozwiązany)
Drużyna Czarnego Szatana Mrocznego Króla Smoków (rozwiązany)
Parostwo Xenovii Quarty
Stan postaci Żywy
Ranga Super Diabeł
Wieża (2 fragmenty mutacji)

Balberith jest jednym ze stu tysięcy sztucznych diabłów, które zostały stworzone przez Hadesa przy użyciu ciała Lilith i Księgi Lucyfera. Jest jednym z dwóch diabłów, które rodzą się z mocą Super Diabła, wraz z Verine.

Wygląd zewnętrzny[edytuj]

Balberith wygląda jak muskularny młodzieniec w wieku około dwudziestu lat z brązowymi włosami.

Osobowość[edytuj]

Balberith ma zimny wyraz i rzadko pokazuje jakiekolwiek emocje. Wygląda jednak na to, że przynajmniej interesuje go znalezienie przeciwnika, który mógłby go pokonać, jest rozczarowany bitwą z Mahabali i niecierpliwie czekający na walkę z Niebiańskimi Smokami, które są nazywane najsilniejszymi w historii.

Chciałby mieć miłość ojca po przeczytaniu książki Rodzica i dziecka, mając na celu poszukiwanie ojca po tym, jak Hades potwierdził, że nie jest jego ojcem. Po obejrzeniu zamiłowania Isseia do piersi i przeczytaniu kanji piersi, uwierzył, że Issei może być jego ojcem.

Po zobaczeniu Isseia jako ojca i obejrzeniu pokazu Smoka Oppai osobowość Balberith zmieniła się do tego stopnia, że ​​stał się o wiele bardziej wesoły i bardziej dziecinny, odmawiając Gressilowi ​​i Sonneillonowi, gdy próbowali zmusić go do chodzenia z nimi i ignorując ich obelgi. Uwalnia swoją potężną aurę, gdy coś go ekscytuje, takie jak kapelusz Oppai Dragon i list od Isseia.

History[edytuj]

Balberith urodził się w Królestwie Umarłych, stworzonym przez Hadesa ciałem Lilith, aby wykorzystać go do swojej armii w opozycji do D × D. W pewnym momencie dołączył do Drużyna Czarnego Szatana Mrocznego Króla Smoków pod rozkazem Zeno, aby wziąć udział w Pucharze Azazela .

Postać w utworze[edytuj]

Czerwony Cesarski Smok Płonącej Prawdy × Biały Cesarski Smok Porannej Gwiazdy: Prawdziwy Smok Akademii Kuou[edytuj]

Balberith po raz pierwszy pojawił się w tomie 24, biorąc udział w Pucharze Azazela jako członek drużyny Czarnego Szatana Ciemności Smoczego Króla. On i jego drużyna walczyli z drużyną Mahabaliego na stadionie Azazel zgodnie z zasadami Scramble Flag. Balberith i jego drużyna zdołali wygrać bez zadrapania, a Balberith wziął flagę Mahabali. Później spotyka Isseia Hyoudou i Valiego Lucyfera , lamentując nad łatwością pokonania boga i zastanawiając się, czy będą godni bitwy jako najsilniejsze Niebiańskie Smoki w historii. Mówiąc, że nie może się doczekać spotkania z nimi w meczu, wyjeżdża z Verrine.

W tomie 25 Balberith i Verrine nocowali w wiosce na terytorium szatana i oglądali turniej. Balberith czytał książkę o folklorze o Ddraig i Albionie. Powiedział, że Verrine chce walczyć z Ophis , ale Verrine powiedziała mu, że Dwa Niebiańskie Smoki są najlepsze, ponieważ Ophis jest pod silną ochroną. Następnie Balberith czyta książkę o Rodzicu i Dziecku i zapytał Verrine o to, że Lilith jest ich matką, a następnie ich ojcem. Verrine odpowiedziała, że ​​to Hades, mimo że wie, że nienawidzi diabłów i są dla niego tylko pionkami. Ale Balberith poprawił ją, że Hades dał jasną odpowiedź, że nie jest ich ojcem. Zapytał Verrine, czy chce ojca, którego nie zna, ale chce starszego brata, Balberith uważa, że ​​będzie jej starszym bratem, na co Verrine żartobliwie odpowiedziała, że ​​jest starsza, sądząc, że urodziła się pierwsza.

Po obejrzeniu zwycięstwa Isseia przeciwko Drużynie Królów Przyjemności, Balberith zainteresował się Isseiem i spojrzał na nagrania swoich poprzednich bitew przeciwko Riserowi Phenexowi i Sairaorgowi Baelowi i zobaczył, że jego ulepszenia odbywały się na piersiach kobiety i zaczął zastanawiać się, w jaki sposób zdobył moc pokonać Bogów obsesją na punkcie piersi dziewczyny. Gubi się w myślach o słowie Chichi i zaczął wierzyć, że Issei może zostać ojcem jego i Verrine.

W tomie Shin 2 Balberith oglądaa program Oppai Dragon i wysyła list do Isseia. Podeszli do niego jego koledzy z drużyny, Gressil i Sonneillon , którzy zaproponowali Balberithowi chodzenie z nimi, ale odmawia, ponieważ chciał nadal oglądać program, ku ich irytacji. Ponownie proszą go, aby poszedł z nimi, aby mogli wybrać walkę ze swoimi przeciwnikami, aby pokazać moc, ale Balberith zamiast tego prosi ich, aby obejrzeli z nim pokaz Smoka Oppai, aby mogli dowiedzieć się o parostwie Gremory i Dwójce Niebiańskie Smoki, denerwujące je jeszcze bardziej i opuściły go. Verrine przybyła, by zobaczyć Balberitha, aby dać mu pudełko i szybko wyrwała się z jej rąk, zawierając list od Isseia, bilety i kapelusz, aby Balberith mógł zobaczyć program. Balberith i jego drużyna zmierzyli się z Diehauserem Belialem i jego drużyną w pierwszym meczu na głównej scenie, ale zostali pokonani, ponieważ Balberith używał stylu walki Opsego Smoka Isseia, a Gressil i reszta członków drużyny zostali ze złością przesłuchani.

W tomie Shin 3 Balberith pojechał z Zeno do Kioto, aby kupić towary Oppai Dragon, dopóki nie został sprzedany innemu fanowi, który sprawił, że Balberith był zazdrosny i nerwowo poszedł do kasy, aby poprosić o Oppai Dragon Dororon Youkai Clear Version i wpadł w osłupienie, gdy dostał to, czego chciał. Zeno poszedł powiedzieć Balberithowi, aby wrócił do domu po zdobyciu figurki Smoka Oppai, dopóki wioska Youkai nie została zaatakowana przez sztuczne diabły, które powodują, że Balberith udaje się na ten obszar i jest świadkiem, jak sztuczne diabły miażdżą figurkę fanów Oppai Smoka, rozwścieczając Balberith. Wstał do diabłów, aby zapytać, czy wiedzą, jak ważne są te postacie, co spowodowało, że śmieją się z niego, a ostatecznie Balberith ze złością uderzył jednego z nich, który odesłał go daleko w tył, i nadal pytał o znaczenie Figurka Oppai Dragon. Diabły zaczęły rozpoznawać Balberitha, ale został uderzony przez tego ostatniego, zanim zdążył skończyć i mówi ostatnim pozostałym, aby nie nazywał go małym, a znaczenie dla tych, którzy go kupili, zaczął wyciągać ostatniego diabła i zaczął usuwać wszystkie diabły, które atakowały wioskę Youkai swoimi ciosami, kopnięciami i kulami aury, powodując, że Zeno wpadł w panikę, tłumacząc swoje działania przełożonym. Po tym, jak to ustalono, Balberith oddał swoją postać fanowi Oppai Dragon, który płakał, co powoduje, że się uśmiechał i wyszedł z matką, a potem Balberith zaczął się emocjonować, gdy płakał, gdy zdał sobie sprawę, że jego ciało jest większe niż dzieciak.


Moce i umiejętności[edytuj]

Ogromna moc demoniczna: Balberith posiada ogromną moc demoniczną. W rzeczywistości on i jego towarzysz Diabeł Verrine urodzili się jako nieregularni, uważani za Super Diabłów i przerażający nawet Hadesa od momentu ich narodzin. Jego aura jest na tyle silna, że ​​nawet maniak bitwy Vali jest pokryty kroplami potu.

Ogromna siła: Balberith ma ogromną moc, tak bardzo, że uważał go za super diabła znacznie powyżej klasy szatana. Był w stanie pokonać Mahabali , księcia Asury i jednego z najsilniejszych kandydatów w Światowym Turnieju Rating Game, bez jednego zadrapania. Został nawet opisany jako potencjalnie zdolny do walki ze Smoczym Bogiem. Hades uważa, że ​​mając moc Balberitha po swojej stronie, może niemal zagwarantować zwycięstwo przeciwko D × D i ich sojusznikom.

Lot: Będąc diabłem, Balberith może latać, używając swoich diabelskich skrzydeł.

Ciekawostki[edytuj]

High School DxD - Character Box

Miasto Kuou
Akademia Kuou
Klub Okultystyczny Asia ArgentoYuuto KibaIssei HyoudouKoneko ToujouGasper VladiIrina ShidouRossweisseRavel FeneksBenniaLe Fay Pendragon
Samorząd Uczniowski Xenovia QuartaGenshirou SajiReya KusakaRuruko NimuraTadami KamoOuryuu NakiriMarika Voldenburge
Inni uczniowie Uczniowie Akademii Kuou
Rezydencja Hyoudou
Mieszkańcy Rodzice IsseiaIssei HyoudouAsia ArgentoRias GremoryAkeno HimejimaXenoviaKoneko ToujouIrina ShidouRossweisseRavel PhenexKuroka ToujouLe Fay PendragonOphisLilithKunouIngvild Lewiatan
Inni Mieszkańcy
Klijenci Isseia Mil-tan
Trzy Frakcje
Diabły
Czterej Maou Sirzechs LucyferSerafall LewiatanAjuka BelzebubFalbium Asmodeusz
72 Filary Riser FeneksLord FeneksLord GremorySairaorg BaelMisla BaelSeekvaira AgaresMisteeta SabnockCoriana AndrealphusLiban CrocellLady FeneksDiodora AstarothVenelana GremoryZephyrdor Glasja-LabolasDiehauser BelialLadora BunéMillikas GremoryBeruka FurcasGandoma BalamRuval FeneksNaud GamiginEnile WassagoIorava AmonGregg ForneusLilitifa WeparZekram Bael
Dodatkowe demony Grayfia LucyferiuszKuisha AbaddonMefisto FelesRoygun BelfegorBedeze Abaddon
Parostwo Rias Gremory Rias GremoryAkeno HimejimaGasper VladiYuuto KibaKoneko ToujouIssei Hyoudou
Parostwo Sony Sitri Sona SitriTsubaki ShinraMomo HanakaiReya KusakaTomoe MeguriBenniaTsubasa YuraLoup GarouGenshirou SajiRuruko Nimura
Parostwo Hyoudou Isseia Issei HyoudouIngvild LewiatanAsia ArgentoRavel FeneksXenovia QuartaRossweisse
Parostwo Sirzechsa Lucyfera Sirzechs LucyferGrayfia LucyferiuszMacGregor MathersSouji OkitaSurtr Drugi • Bahamut • EnkuBeowulf
Parostwo Risera Feneks Riser FeneksYubelluna • Mihae • KarlamineSirisIsabelaXuelanIle i Nel • Ni i Li • Marion • Bürent • Shuriya • Mira
Parostwo Sairaorga Baela Sairaorg BaelKuisha AbaddonCoriana AndrealphusMisteeta Sabnock • • Liban CrocellBeruka FurcasGandoma BalamLadora BunéRegulus
Inne diabły ViserTanninRudiger RosenkreutzEsh Ketchup
Upadłe anioły
Grigori AzazelSemyazzaBarakielKokabielArmaros
Drużyna Slash Dog Tobio IkuseLavinia Reni • Natsume Minagawa • Kouki Samejima
Grupa Raynare RaynareDohnaseekKalawarnerMittelt
Anioły
Serafini MichałGabrielUrielRafał
Dzielni Święci Dulio GesualdoGriselda QuartaIrina ShidouDiethelm WaldseemüllerKiyotora ShinraNero RaimondiMirana SzatarowaRyuu HeikanJessica LagerkvistLint Sellzen
Egzorcyści Vasco StradaEwald CristaldiTouji ShidouYaegaki MasaomiTeodoro LegrenziTosca
Mitologie
Mitologia Nordycka
Bogowie OdynLoki • Thor • Widar
Walkirie GöndulBrynhildr • Helmwige • Ortlinde • Grimgerde • Schwertleite
Mitologia Grecka
Bogowie Zeus • PosejdonHadesApollo • Artemis • Nyks
Ponurzy Żniwiarze Pluto • Orkus • Tanatos • Zeno
Greckie Potwory Cerber • Tyfon • Ortos • Hydra
Mitologia Indyjska
Bogowie IndraŚiwaMahabali
Buddy Sun Wukong • Xuanzang Sanzang
Mitologia Japońska
Bogowie
Youkai YasakaKunou
Mitologia Egipska
Bogowie
Egipskie Potwory Benu • Sfinks
Inne
Smoki
Pierwotny Smok Wielki Czerwony
Boski Smok OphisLilith
Dwa Niebiańskie Smoki DdraigAlbion
Piątka Wielkich Smoczych Króli Yu-LongTiamatVritraMidgardsormrFafnir
Smoki Zła GrendelCrom CruachAži DahākaLadonYamata no OrochiApophisNíðhǫggr
Inne smoki RasseiSamaelBova TanninTannin
Brygada Chaosu
Frakcja Starych Maou Shalba BelzebubKaterea LewiatanCreuserey Asmodeusz
Frakcja Bohaterów Cao CaoZygfrydGeorgLeonardoJeanneHerakles
Qlippoth Rizevim Livan LucyferLilithEuclid Lucyferiusz
Walpurgia Walburga
Inne postaci
Drużyna Valiego Vali LucyferBikouKuroka ToujouFenrirArtur PendragonLe Fay PendragonGogmagog
Ludzie Freed SellzenShuri HimejimaYaegaki MasaomiValper GalileiKiyome AbeSuzaku Himejima
Wampiry Elmenhilde GalnsteinValerie TepesMarius TepesLord Vladi
Inne 666 (Trihexa)Ryuuteimaru
Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=Balberith&oldid=14391