High School DxD - Tom 7 Vali Lucyfer

Z High School DxD Wiki
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania

Vali Lucifer.[edytuj]

– Niszczycielska Furia której nie używałem jakiś czas, wypaliła mnie tak mocno, że aż stało się to niebezpieczne. Jeśli mogę, to chciałbym skrócić ilość razy, kiedy muszę je używać. Dzięki temu nie będę ostatni. Więc co się wydarzyło po twojej stronie, Arturze?

– Wygląda na to że mogę coś zrobić używając mocy Excalibura, który kontroluje „Władanie”. Tyczy się to Fenrira. Są pewne ograniczenia, więc moc Fenrira będzie bardzo zmniejszana, chociaż…… Nawet jeśli uważasz na te kły, to bardzo dziwne uczucie przyjmować takiego potwora do naszej drużyny.

– Vali, otrzymaliśmy wiadomość od Cao Cao.

– I co takiego powiedział, Bikou?

– Tak w skrócie to „Obraliśmy naszą własną drogę, więc nam w nią nie wchodźcie”. Mniej więcej coś takiego.

– Cao Cao. Miejmy nadzieję że naszej dwójce nic się nie przytrafi. Chociaż nie będziemy się powstrzymywać, jeśli będziesz do nas przychodził.

– Jednak nigdy bym nie pomyślał, że otrzyma wsparcie od boga z innego świata. Hyoudou Issei, on z pewnością jest kimś, kogo postępowania nie potrafię przewidzieć, a do tego jeszcze mnie bawi. Jego tempo rozwoju jest naprawdę szybkie i pędzi w zupełnie innym kierunku.

– Fufu, Oppai Smok huh. Jego istnienie jest jak jakiś żart, ale wygląda na to że staje się czymś, czego nie można za takowy uważać.

Cofnij do podrozdziału Nadzorca Powróć do strony głównej Przejdź do podrozdziału Boss x Boss
Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=High_School_DxD_-_Tom_7_Vali_Lucyfer&oldid=6021