High school DxD Tom 24 - Żywot 0

Z High School DxD Wiki
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania

Żywot 0[edytuj]

– Ise, ja powinnam być pierwsza, prawda? W końcu jestem twoją narzeczoną.

– Ara, Rias, ja także jestem zaręczona z Iseiem-kun. Mężu-sama, natrzesz mnie olejkiem do opalania, prawda? Oczywiście chciałbym odwdzięczyć się tym samym.

– Ja też jestem twoją narzeczoną! Pomóż mi z tym olejkiem!

– Hej, Xenovia! Nie próbuj wpychać się na siłę! Kochanie! Natrzyj mnie olejkiem!

– Ach! Niezależnie od tego, czy chodzi o Rias-oneesama, czy o Xenovię-san i resztę dziewczyn, to wszystkie jesteście szybkie! Ach, mój Panie! Proszę, dodaj mi odwagi!

– Chwileczkę! Potrafię zrozumieć wasze uczucia, ale proszę, zachowajcie porządek! Zrobię to po kolei! D-do tego muszę sam natrzeć się olejkiem, więc mój czas jest ograniczony!

– Wprawdzie nie jestem twoją narzeczoną, a tylko podwładną, więc powinnam mieć rację, do tego sama muszę się nasmarować olejkiem, aby ochronić moją skórę!

Drogi dziadku w Niebie, postanowiliśmy pójść na basen w Akademii Kuou. Dziewczyny ubrane w stroje kąpielowe (Rias, Akeno-san, Xenovia, Irina, Asia, Ravel, Rossweisse-san) otoczyły mnie, a każda z nich trzymała w dłoni buteleczkę olejku do opalania. Kiedy zaczynałem liceum, nigdy bym sobie nie wyobraził, że stanie się coś takiego.... Opowiedziałem o całej sytuacji mojemu dziadkowi, który zmarł jakiś czas temu, podczas gdy byłem ze wszystkimi na basenie…. Znów go sprzątaliśmy, tak jak rok temu. Dzięki temu znów mogliśmy z niego korzystać, przed oficjalnym otwarciem. W końcu przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Xenovia, i przewodnicząca Klubu Okultystycznego, Asia, miały takie samo zdanie na ten temat, więc cieszyliśmy się z zabawy na basenie, tak jak rok temu. Absolwentki, Rias i Akeno-san, też były obecne, co mogło być dowodem ich miłości! Cóż, w porównaniu do ostatniego roku, smarowanie dziewczyn olejkiem było jeszcze bardziej żywiołowe…. Rok temu chciały tego tylko Rias i Akeno-san, ale teraz prosi mnie o to siódemka dziewcząt! Ach, przed moimi oczami siedem par cycków podskakiwało we wszystkich możliwych kierunkach, a ich słodkie spojrzenia były ucztą dla moich oczu, ale wciąż musiałem wybrać pierwszą osobę! Mój wzrok przesunął się z piersi Rias, do piersi Akeno-san, a następnie do wdzięków Asi, Xenovi, Iriny, Ravel i Rossweisse-san, a potem z powrotem do Rias, a potem do Akeno-san… Rozglądałem się i rozglądałem, kiedy Rias zdjęła nagle górę swojego kostiumu kąpielowego! Wprawdzie widziałem ją nago setki razy, ale widok jej wspaniałych piersi nigdy mnie nie znudzi!

– Wygrywa ta, która zrobi pierwszy ruch, dlatego zamierzam być pierwsza.

Rias uznała, że pierwsza która się rozbierze, wygra, więc chwyciła moją dłoń i wetknęła w nią butelkę z olejkiem do opalania…. Kiedy pozostałe dziewczyny to zobaczyły, też się rozebrały!

– Rozumiem, więc jeśli się nie rozbiorę, to nawet nie mogę brać udziału w tej bitwie!

Xenovia szybko pozbyła się góry stroju, podczas gdy Akeno-san uśmiechnęła się do mnie odważnie, gdy zaprezentowała mi swoje piersi!

– Ufufu, robi się ciekawie.

Xenovia złapała mnie za dłoń.

– W takim razie będziemy kontynuować to, co przerwano nam rok temu! Kontynuujmy płodzenie dzieci, którego nie mogliśmy wtedy przećwiczyć! Jestem już twoją narzeczoną, więc możemy robić, co tylko chcemy! – powiedziała.

Cóż za radykalna uwaga! Jej piersi latały w tę i z powrotem, gdy mówiła te słowa. Przez to przypomniałem sobie wydarzenia sprzed roku i natychmiast dostałem krwotoku z nosa! C-cóż, jesteśmy już zaręczeni, więc sądzę że takie sytuacje będą jeszcze miały miejsce, a do tego sam chciałbym „pogłębić” moje relacje z Xenovią! Mimo wszystko jej słowa zszokowały Irinę i Rossweisse-san.

– Ech!? Coś takiego miało miejsce!? Naprawdę chcę wiedzieć, co wydarzyło się rok temu!

– Niesamowite! Coś takiego wydarzyło się na tym basenie, zanim się pojawiłam…! Jako nauczycielka, powinnam być zła, ale jako podwładna Iseia-kun…uch, jestem taka zazdrosna…!

Xenovia ciągnęła mnie za rękę.

– Cóż, powinnyście do nas dołączyć! Jeśli cała nasza drużyna znajdzie się w magazynie, to wtedy powinniśmy poćwiczyć płodzenie dzieci razem! Nie stójcie tak, Asiu, Ravel, chodźcie ze mną! Wszystkie członkinie naszej drużyny powinny ćwiczyć płodzenie dzieci w magazynie! – powiedziała.

Asia i Ravel były niesamowicie zszokowane.

– Nie chcę być zostawiona w tyle! Ja…też chcę dołączyć do ćwiczeń!

– Z-zaczekaj proszę! Myślę że to w porządku, ale magazyn będzie przepełniony, jeśli wejdzie tam tylu ludzi! Ale powinniśmy tam najpierw pójść i zdecydować!

Asia-chan i moja menadżer nie miały żadnych obiekcji przeciwko płodzeniu dzieci!? Pomijając mój szok, dziewczyny z Drużyny Hyoudou Isseia ciągnęły mnie w stronę magazynu! Xenovia i Irina przylgnęły do każdego z moich ramion, całkowicie tłumiąc mój opór! Aaaachh, mogłem poczuć miękkość ich piersi na moich ramionach! Ich śnieżnobiała skóra była niesamowicie gładka! Piersi tej dwójki miały swoją własną elastyczność i miękkość; dzięki tym różnicom byłem w stanie wyczuć ich indywidualne cechy! Jeśli to będzie trwało dalej, to czy wtedy wejdę z nimi wszystkimi do magazynu i będziemy kontynuowali to, co przerwaliśmy rok temu!? T-to wspaniałe! Ale obawiam się o to, co nastąpi potem! jednak ktoś objął mnie od tyłu! Niesamowita miękkość przylgnęła do moich pleców! To Rias powstrzymywała mnie, przed udaniem się do magazynu!

– Zaczekajcie no wszystkie! Jest moim sługą i przybranym synem Rodu Gremory! Nie pozwolę wam zabrać mojego narzeczonego i robić z nim zboczonych rzeczy!

Nagle Akeno-san dołączyła do bitwy, gdy wyrwała moją rękę Xenovi i sama do niej przylgnęła!

– Zgadza się. Jest moim mężem-sama! Nie pozwolę, abyście tak go sobie zabrały!

Jako absolwentki, starsze pary złożone z Rias i Akeno-san, nie zamierzały ustępować obecnym uczennicom i zaczęły rywalizować z Xenovią i resztą dziewczyn! Gdy zobaczyłem jak Rias i Akeno-san odmawiają ustąpienia, uznałem że ich zachowanie jest niesamowicie słodkie. Czy zacząłem być zbyt grzeszny!? Ale Xenovia wcale nie miała zamiaru się wycofywać.

– Pani Rias! Skoro to rzadka okazja, gdy basen jest otwarty, może stoczymy bitwę o to, która z nas dostanie Iseia?

Irina stanęła obok Xenovi. Gdy Rias i Akeno-san to zobaczyły, spojrzały na siebie i uśmiechnęły się radośnie.

– Masz rację. Skoro jest lato, to powinnyśmy się rozgrzać.

Rias stanęła na podeście, a Xenovia zajęła miejsce obok niej!

– Skoro to konkurs, to zostawcie sędziowanie mnie! – oznajmiła Ravel.

Wzięła na siebie rolę sędziego.

– Na miejsca! Gotowe…start!

Wraz z okrzykiem Ravel, Rias i Xenovia zanurkowały w wodę! Kiedy pływały, ich piersi dalej były nagie! Tak oto pływackie zwody się zaczęły, pomiędzy drużynami Rias + Akeno-san i Xenovia + Irina! Asia i Rossweisse-san ograniczyły się do dopingu! …Mnie zostawiono w tyle…ach, w porządku, w końcu to ja będę je smarował olejkiem, więc to chyba w porządku, jeśli w ten sposób zdecydują o kolejności? W każdym razie na pewno zostanę w to wciągnięty i zmuszony do nasmarowania ich olejkiem…. Jeśli chodzi o takie sprawy, to nie jestem pewien, czy powinny pójść na kompromis, czy dogadać się ze sobą. …W każdym razie ten magazyn jest bardzo interesujący! Naprawdę chciałbym kontynuować to, co zaczęliśmy rok temu! Czy można poprosić je, aby znów podjęły decyzję w sprawie smarowania olejkiem, albo kontynuowania tego, co zaczęliśmy rok temu w magazynie!? Usiadłem na krawędzi basenu i westchnąłem z żalem…. Ludzie którzy przyszli dziś z nami na basen, w większości mieszkali w Rezydencji Hyoudou. Kunou, Ophis, Lilith, Le Fay i Lint-san też przyszły.

– Phis-dono, Lith-dono! Nadchodzę!

Kunou (ubrana w szkolny kostium kąpielowy) rzuciła piłkę Ophis i Lilith, które też były w basenie.

– Złapię piłkę.

– Piłka piłka.

Obie Boskie Smocze Siostry (też ubrane w szkolne stroje kąpielowe) uniosły ręce, gdy też bawiły się radośnie piłką. W tym samym czasie Gasper i Valerie rozmawiali ze sobą radośnie pod plażowym parasolem. Kiba…pływał sobie w ciszy. Ze stylu wolnego przeszedł łatwo do motylka i energicznie wymachiwał swoimi ramionami. Jeśli chodzi o Lint-san, to była ubrana w kostium kąpielowy, ale miała kaptur na głowie i siedziała sobie na podeście i wpatrywała się w wodę. …Dodam jeszcze, że jej kostium kąpielowy był bardzo skąpy i odsłaniał całkiem sporo! Nakiri miał dzisiaj coś do załatwienia i nie było go z nami. Bova też musiał pojechać po coś do domu. Elmenhilde nie mogła przyjść, gdyż jako czystej krwi wampirzyca nie mogła przebywać na słońcu i czekała na nas w pokoju klubowym, w starym budynku szkoły. Le Fay siedziała naprzeciwko mnie i też przypatrywała się, jak Ophis, Lilith i Kunou bawiły się piłką. Tosca, która przyszła razem z Kibą, kibicowała mu z boku. Na otwarciu basenu było znacznie bardziej żywiołowo, niż rok temu. Cóż, w ciągu roku zdobyliśmy wielu nowych towarzyszy. Czułem się komfortowo i byłem zadowolony z faktu, że basen wydawał się być mniejszy. Rias i Xenovia w pełni poświęciły się zawodom pływackim i całkowicie o mnie zapomniały, gdy cieszyły się rywalizacją między sobą. To naprawdę był spokojny dzień. Naprawdę miałem nadzieję, że będzie to mogło trwać wiecznie…. Ale nie zapominajcie, że mam was nasmarować olejkiem! Kiedy byłem pogrążony w tego typu myślach, poczułem na plecach coś przyjemnego! Innymi słowy ktoś się do mnie przytulił! Gdy się odwróciłem, zobaczyłem Kurokę.

– Ufufu ♪ Skoro wszyscy są zajęci rywalizacją, to też się przyłączę, miau.

– K-Kuroka!

Kuroka i Issei.png

Kuroka polizała mnie po twarzy. Było tak przyjemnie, że aż całe moje ciało zadrżało. Kuroka trzymała się blisko mnie i używała obu dłoni, aby bawić się moim ciałem. Przesuwała delikatnie palcami po mojej piersi i brzuchu…erotyczne uczucie coraz bardziej wzrastało! Mmm! Wtedy to zauważyłem. Poczułem śliskie uczucie. Kiedy się odwróciłem, zauważyłem że ciało Kuroki, które mnie dotykało, było pokryte olejkiem do opalania. J-już się nim nasmarowała?

– Jest już za późno, abyś nasmarował mnie olejkiem, miau. Ale skoro całe moje ciało jest nim pokryte, to mogę cię za jego pomocą nasmarować, miau ♪ – powiedziała Kuroka z kuszącym uśmiechem na ustach.

Po tych słowach Kuroka zaczęła pocierać swoim ciałem o moje! Moje plecy, ramiona, nogi i szyja, czuły na sobie dotyk ciała Kuroki, gdy dzieliła się ze mną olejkiem do opalania, zostawiając na sobie miękkie uczucie swojego ciałka! Kuroka nie nosiła stanika! Mogłem poczuć dotyk jej nagich piersi! Były całe pokryte olejkiem i poruszała nimi po moich plecach raz po raz! Używała swojego ciała, które było pokryte olejkiem…i dalej doświadczałem tajemniczego uczucia! Miękkie piersi Kuroki naciskały na moje plecy, gdy się do mnie tuliła, a potem oplotła mnie rękoma i nogami, które były śliskie od olejku do opalania…! Delikatnie też lizała moją szyję swoim językiem!

– Ochh! – nie mogłem powstrzymać moich jęków! To było tak erotyczne, że nie mogłem się temu oprzeć!

– Ufufu, to najwyraźniej ma na ciebie duży wpływ, Sekiryuuteiu-chan. Twoja reakcje są takie interesujace ♪

Ręce Kuroki przesuwały się po różnych częściach mojego ciała, aż.... Pojawiła się dziewczyna, która złapała Kurokę za rękę. To była Koneko-chan.

– ……

Nadęła policzki, że wyglądały jak dwa balony i sprawiała wrażenie bardzo złej. W przeciwieństwie do ostatniego roku, Koneko-chan nie nosiła szkolnego stroju kąpielowego, a uroczy, jednoczęściowy kostium. Kuroka uśmiechnęła się, gdy spojrzała na swoją młodszą siostrę.

– Arara, rzucasz mi wyzwanie? ♪

– Kuroka-neesama, kradzież Iseia-senpai jest wbrew zasadom. Musisz zachować porządek, tak jak zrobiły to Rias-neesama, czy Xenovia-senpai.

– Ech, tego typu rzeczy są zbyt kłopotliwe, miau. Wolę to robić po swojemu, miau ♪

Kuroka wytknęła język i najwyraźniej zamierzała odłożyć te sprawy na bok, co tylko jeszcze bardziej rozzłościło Koneko-chan. Dzień w którym drużyny Koneko-chan i Kuroki miały się ze sobą zmierzyć, coraz bardziej się zbliżał. Być może to dlatego sprawiały wrażenie, jakby ciągle miały ze sobą na pieńku. Kuroka dalej pocierała swoim ciałem o moje.

– Hej, Sekiryuuteiu-chan. Shirone znęca się nade mną. Pomóż mi, a w zamian pójdę z tobą do przebieralni – powiedziała.

Kiedy Koneko-chan to usłyszała, zmarszczyła brwi.

– …Kuroka-neesama, co planujesz robić w tej przebieralni z Iseiem-senpai?

– A jak myślisz? Hej, Sekiryuuteiu-chan, może zaraz tam pójdziemy i przystąpimy do rzeczy.

W magazynie z Xenovią i resztą dziewczyn! W przebieralni z Kuroką! Więc tak to będzie! Zapisałem sobie w pamięci, że są nowe sposoby korzystania z basenu!

– H-hej, Kuroka, nie mogę się przyzwyczaić do tego jak mówisz do mnie „Sekiryuutei-chan”… – powiedziałem do Kuroki.

– Ara, naprawdę?

Kuroka wydawała się być nieco zdezorientowana. Skoro mieszkamy razem, to nie jesteśmy dla siebie obcy. Vali też nazywał mnie „Hyoudou Isseiem”, ale Kuroka wciąż mówiła do mnie „Sekiryuutei”.

– Wszyscy nazywają mnie „Ise”…Myślę że też powinnaś mnie tak nazywać, skoro mieszkamy razem.

Twarz Kuroki przybrała zaskoczony wyraz, gdy to usłyszała… Nagle uśmiechnęła się w zadowolony sposób.

– Rozumiem, miau~. …Racja, może to dobry czas, aby się nad tym zastanowić – powiedziała, kiwając głową.

Nagle doszedł nas głos Ravel:

– Ach! Kuroka-sama! Znów się wtrącasz poza kolejką! Jeśli nie będziesz trzymała się zasad, to nie tylko będzie to niegrzeczne wobec reszty dziewczyn, ale też zburzy to porządek!

Kiedy Ravel zobaczyła, co co robiła Kuroka, natychmiast przybiegła. Widząc to, Kuroka uśmiechnęła się złośliwie i puściła mnie.

– Straszna menadżer-san tutaj jest, więc uciekam, miau. Ufufu, Shirone! Będę wypatrywała naszego meczu, miau ♪

Kuroka stworzyła magiczny krąg teleportacyjny i szybko znikła....

– Rany, Kuroka-sama wciąż jest taka sama. …Zawsze taka była? – zapytała Ravel Koneko-chan.

– Tak, zawsze.

Rozumiem, więc to tak. Nic dziwnego, że Koneko-chan zawsze jest taka poważna. Oczywiście była też pod dużym wpływem Rias. Kiedy się nad tym zastanawiałem, przybiegł do nas Gasper, który miał oczy pełne łez.

– K-Koneko-chan! Valerie zemdlała z gorąca!

Spojrzałem w tamtą stronę i zobaczyłem że Valerie leżała pod parasolem. A myślałem, że dzienne wampiry radzą sobie z gorącem!

– …Dobrze, Gya-kun. Zanieśmy ją do pokoju klubowego – odpowiedziała Koneko-chan i ruszyła w stronę Valerie.

– …Oczywiście, Koneko-chan i Kuroka są wobec siebie nieufne z powodu zbliżającego się meczu – powiedziałem do Ravel.

– To łatwe do zrozumienia. Siostry, które w kółko się kłócą, mają się teraz ze sobą zmierzyć…

Nie sądziłem, aby Koneko-chan wciąż się bała Kuroki, tak jak w przeszłości. Wydawały się być siostrami, które mają ze sobą dobre relacje… Ale prawdopodobnie nadal miały ze sobą jakieś nierozwiązane sprawy. Kiedy myślałem o obu kocich siostrach, obok ucha Ravel pojawił się magiczny krąg typu komunikacyjnego, który przekazał jej nowe informacje. Gdy ich wysłuchała, wyglądała na zaskoczoną.

– Ech! Rias-sama, j-jest źle!

Rias też najwyraźniej musiała dostać informacje, bo wyglądała na zaskoczoną.

– Jak to możliwe!? Dlaczego nie powiedziano mi o tym wcześniej!?

– Co się stało? – zapytałem, podchodząc bliżej.

– …Moi rodzice przyjechali do Rezydencji Hyoudou. Jest tam też matka Ravel i ojciec Akeno… Najwyraźniej rodzice nas wszystkich zebrali się w jednym miejscu – odparła Rias, opierając dłoń o czoło.

Co! Naprawdę!? Rodzice Rias, mama Ravel i nawet Barakiel-san, przyjechali do mojego domu!?

– Siostra Griselda-sama i rodzice Iriny-sama też przyjechali! – dodała Ravel.

– Eeeeeeeeeech!? – wrzasnęły jednocześnie Xenovia i Irina.

Wszyscy byliśmy zaskoczeni, skoro jesteśmy dziećmi lub podopiecznymi tych ludzi! Wprawdzie lato dopiero się zaczęło, ale najwyraźniej wydarzyło się już wiele rzeczy.
Przejdź do Ilustracje Powróć do Tom 24 Przejdź do Żywot 1
Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=High_school_DxD_Tom_24_-_Żywot_0&oldid=14151