Sztuczna Transcendentalność

Z High School DxD Wiki
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania

Na najniższym poziomie Królestwa Zmarłych, w Kokytos, znajdował się instytut badawczy należący do Rizevima Livana Lucyfera. Władca tego miejsca, Hades, wzbogacił naukową placówkę o kolejne obiekty. Głęboko, nawet głębiej niż sięgało samo Kokytos…na najniższym poziomie Królestwa Zmarłych, zbudowano obiekt badawczy. Hades i Ponurzy Żniwiarze, którzy strzegli matki diabłów, Lilith, kontynuowali swoje eksperymenty. W centrum ogromnej przestrzeni, jaką było laboratorium badawcze, znajdował się wielki zbiornik hodowlany, wewnątrz którego znajdowała się Lilith. Zbiornik przeniesiono tutaj z instytutu Rizevima. Wokół stało pełno znacznie mniejszych zbiorników. Wewnątrz znajdowały się organizmy, które wyglądały niemal zupełnie jak ludzie. Znajdowały się tutaj człekokształtne istoty z cechami bestii, a także stworzenia, które wyglądały jak potwory. Wszystkie te organizmy unosiły się w jakiejś tajemniczej cieczy. Wszystkie zbiorniki były połączone ze zbiornikiem Lilith, za pomocą grubych rur, a tajemnicza ciecz płynęła do nich ze zbiornika Lilith. Wszystkie te istoty ze zbiorników były diabłami. Hades popatrzył na Lilith, a potem rozejrzał się po diabłach w małych zbiornikach. Nagle obok niego pojawił się Ponury Żniwiarz, który zdał mu raport.

– Verrine i Balberith pokonali drużynę Mahabaliego.

Hades roześmiał się.

– Fafafafa. Rozumiem. Hinduski bóg przegrał. Naprawdę są potworami.

Ten raport był wynikiem ostatniego meczu, który miał miejsce podczas Turnieju.

– Z powodu zamieszania wywołanego przez Tanatosa, obecnie trudno jest dotrzeć do jakichkolwiek informacji badawczych, na temat sztucznej produkcji super diabłów… – dodał Ponury Żniwiarz.

– Fafafafa, ostatecznie była to technika, która się nie sprawdziła. W związku z taką niepewnością, nie ma sensu podejmować dalszych działań – oznajmił Hades, który zbliżył się do innego Ponurego Żniwiarza, który trzymał w dłoni materiały badawcze.

– Lilith dalej produkuje sto tysięcy diabłów i na tym etapie można stwierdzić, że szczególnie udanymi obiektami są numery 14784, 36402, 50019…oraz 61616 – oznajmił Ponury Żniwiarz.

– Fafafafa…to przez ciebie 61616 – mruknął Hades sam do siebie, patrząc na Lilith.

Odnalazł ją w instytucie badawczym Rizevima i za pomocą „Księgi Lucyfera”, którą dostał od Apophisa, rozpoczął swoje eksperymenty. Książka, która była dotąd ukryta, zawierała szczegółowe informacje, jak pierwszy Lucyfer oraz Lilith spłodzili diabły, a nawet opisywała, dlaczego matka diabłów stała się kawałem mięsa. Pierwszy Lucyfer stworzył pierwsze diabły czystej krwi, które były uważane za protoplastów. Ponieważ księga nie zawierała informacji na temat Czterech Wielkich Maou, poza Lucyferem, oraz o Mefistofelesach, to nie było wiadomo kiedy diabły z tego pokolenia zostały urodzone przez Lilith, a także o tym, czy istnieli razem z Lucyferem od samego początku…jednak dla większości diabłów to Lilith wydawała się być ich matką. „Księga Lucyfera” była używana przez syna Lucyfera, Livana. Rizevim przetłumaczył ją na bardziej współczesny tekst i za pomocą nowoczesnej technologii, magii oraz innych technik, stworzył ten diabelski produkt. Mimo to, Rizevim opisał tylko metody i nie przedstawił żadnych rezultatów, ani nie przeprowadził żadnych eksperymentów na swojej matce. Nie było jasne, czy nie były to resztki sumienia, które pozostały w tym złym diable…. Książka opisała, że Lucyfer i Lilith stworzyli dzieci dzięki różnym rytuałom i ceremoniom. Jednym diabłem, którego spłodzili osobiście, był Rizevim. Hades posługiwał się tą książkę, gdy używał Lilith do produkcji diabłów. Przygotował dużą ilość zbiorników hodowlanych, a różne istoty, które się teraz w nich znajdowały, były skutkami jego eksperymentów. Zamiast pozwolić Lilith rodzić te diabły w normalny sposób, używał olbrzymiej mocy, aby zmusić ją do ich produkcji. Tylko w ten sposób, od samego początku można było tworzyć wysokoklasowe diabły, a księga też wspominała o tej metodzie. We wczesnej fazie eksperymentu, większość diabłów umierała po narodzinach i ciągle zdarzały się niepowodzenia. Hades się tym jednak nie przejmował i w końcu nauczył się prawidłowej metody. Aby przetestować siłę narodzonych diabłów, zostały one wysłane aby wywoływać zamieszko na różnych terytoriach. Wprawdzie większość z nich została zlikwidowana przez miejscowych wojowników, albo żołnierzy, ale mimo tego spełnili swoje zadanie, dając Hadesowi doskonałe wyniki eksperymentu, badającego stopień, w jakim byli oni posłuszni jego rozkazom. Potem, kiedy było już kilkuset tych potężnych diabłów…ich liczba zaczęła iść w tysiące, potem dziesiątki tysięcy, aż w końcu główny cel został osiągnięty. Sztucznie stworzone diabły, które były potężniejsze od Maou.

– Zamierzona ranga Sonneillona i Gressila jest ponad klasą Maou. Do tego... – służący pod jego rozkazami Ponury Żniwiarz dalej zdawał mu raport z eksperymentu.

Na dużym ekranie pojawiły się postaci młodego mężczyzny i kobiety. Były to diabły, które poprzednio pokonały drużynę Mahabaliego w turnieju. Ponury Żniwiarz patrzył na nich, gdy kontynuował swój raport:.

– Ranking Verrine i Balberitha jest niezwykle nietypowy…dysponują aurą, która jest zupełnie inna niż w przypadku zwykłych diabłów.

Innymi słowy są super diabłami. W rzeczy samej, eksperyment Hadesa, mający na celu wykorzystanie Lilith do sztucznego stworzenia super diabłów, nareszcie się powiódł.

– Wśród setek tysięcy diabłów mamy dwa, które są w klasie Maou i dwa super diabły…. Jeśli dodamy do tego także diabły klasy ostatecznej, to powiem że to dość postępowe. Chociaż to dzięki Lilith mieliśmy tak dużą szansę na powodzenie.

– Jeśli zostaną spełnione pewne warunki, to wtedy pięć obiektów znajdzie się w klasie Maou, kiedy już przyjdą na świat.

– Hmm. Zgodnie z danymi, Sonneillon i Gressil także mogą się stać super diabłami, jeśli warunki zostaną spełnione.

Pod dużym obciążeniem, w krótkim czasie wyprodukowali ponad sto tysięcy diabłów. Były tylko cztery obiekty, które udały się idealnie. Łącznie z tymi, którzy mogli się później skutecznie rozwinąć, obecnie przygotowano ich dziewięciu. W przypadku czterech, Lilith wysłała sygnały. Po analizie, okazały się one być imionami. Hades użył ich do nazwania obiektów, będących w klasie Maou; Sonneillon i Gressil. W przypadku super diabłów, dziewczynę nazwano Verrine, a mężczyznę Balberith. Hades spojrzał na ekran.

– …Numer 61616, Balberith. Potwór przekraczający wszystkie oczekiwania. Nigdy bym nie pomyślał, że narodzi się ktoś, kto będzie mógł bez wahania rzucić wyzwanie Boskiemu Smokowi…

Kiedy Balberith się urodził, nawet Hadesa przeszły ciarki. Z ciała tego diabła emanowała niewytłumaczalna i niezrozumiała, ogromna aura, która zdawała się nie mieć końca. Zdecydowanie nie był zwykłą istotą. Hades wysłał Sonneillona, Gressila, Verrine i Balberitha, jako pomocników w Międzynarodowym Turnieju Królewskiej Gry. Rezultatem tego była pokonanie księcia Asurów, Mahabaliego. Asury, które były doświadczone w walce, nawet z istotami boskich klas, zostały pokonane, co było niesamowitym osiągnięciem. Z drugiej strony, istnienie niezwykłych istot, znanych jako super diabły, po raz kolejny wpędziło Hadesa w zakłopotanie.

– Czy Lilith dalej może kontynuować produkcję? – zapytał Hades podwładnego.

– Nie, limit zostanie wkrótce osiągnięty. Jeśli ten stan będzie się pogarszał, to w końcu umrze i zniknie.

Ciało Lilith nie było w najlepszym stanie już w chwili odkrycia i zaczęło już stopniowo obumierać. Pierwszy Lucyfer musiał zmusić swoją żonę do nierozsądnych działań, skoro stała się takim kawałem mięsa. Dodatkowo Hades wykorzystywał ją jeszcze bardziej. Władca Królestw Zmarłych roześmiał się.

– Była już w marnym stanie, gdy ją znaleźliśmy. Fafafafa, najwyraźniej pierwszy Lucyfer także terroryzował swoją żonę, aby mógł stworzyć pierwsze diabły.

Pierwszy Lucyfer musiał wybrać tylko silne diabły, które dały początek całemu pokoleniu. Ale obecne czasy były inne niż przeszłość. Biblijny Bóg i Lucyfer nie żyli. Potem ilość narodzin tych, którzy należeli do klasy Maou i super diabłów, jeszcze się zwiększyła. Istnienie takich diabłów mogło być przyczyną śmierci pierwszego Lucyfera i biblijnego Boga.

– Czy są jakieś wieści o działaniach Orkusa i pozostałych? – zapytał nagle Hades.

– Orkus-sama chce zachować neutralność. Nowy Pluton-sama zresztą też.

W przypadku niektórych szefów był to trend. Nawet gdyby Hades opuścił Królestwo Zmarłych, to najprawdopodobniej nic by się nie zmieniło. Nawet gdyby była to tylko dyskusja na temat sytuacji, to było to oczywiste, że niektórzy mieliby wątpliwości.

– Następca Plutona ma lepsze stosunki z Orkusem, niż ze mną, więc łatwo zrozumieć jego postępowanie.

Hades doskonale był świadom tego, co robili Orkus i pozostali. Nie miałby kłopotów, gdyby nagle zwrócili się przeciwko niemu. Kiedy ten czas nadejdzie, będzie mógł po prostu pomaszerować na wojnę. Nagle pojawił się kolejny Ponury Żniwiarz, który zdał raport:

– Hadesie-sama, Tartar-sama, wraz z Erebem-sama i Nyks-sama, przybędą niedługo na miejsce spotkania.

Gdy Hades to usłyszał, wyraz twarzy u wszystkich Ponurych Żniwiarzy uległy zmianie i zdawali się być podekscytowani.

– Co! Och, nawet Tartar, jeden z pierwotnych bogów, wyraził zgodę!?

– Prawdopodobnie pierwotni bogowie, Bóg Ciemności, Ereb-sama, oraz Bogini Nocy, Nyks, też postanowili wykonać swój ruch!?

Tartar... Jeden z pierwotnych bogów mitologii greckiej. Jego imię samo w sobie oznaczało „piekło”. Hades go zaprosił. Bóg Ciemności Ereb oraz Bogini Nocy, Nyks, także byli pierwotnymi bogami z mitologii greckiej. Rodzeństwo, które odpowiadało za ciemność. Dali życie wielu bogom, którzy czuwali nad śmiercią i nawet Tanatos był dzieckiem Ereba i Nyks. Ta dwója była uważana za potężne istoty.

– Dostałem wiadomość od Tartara-sama, że wezwał Arymana.

Zgiełk jeszcze bardziej się nasilił. Niektórzy Ponurzy Żniwiarze dalej gadali bez wytchnienia:

– …Najpotężniejszy zły bóg w zaratusztrianizmie…!

– Źródło zła, która dało życie Smokowi Zła, Aži Dahākowi…!

Hades po prostu stłumił śmiech.

– Tak powinno być. Zawsze będą bogowie, którzy będą cierpieli z powodu pokoju, który chroni DxD.

To Bóg Zła Loki był tym, który rok temu rzucił podwaliny pod bunt. Jednak sam zbuntował się za wcześnie…było wielu bogów, którzy z nim sympatyzowali. Jednak nie było wyłącznie dobrych wieści.

– Jest inny raport. Podobno strasznie trudno skontaktować się z Hel-sama z mitologii nordyckiej, a także z Wielkim Królem Jamą, który jest powiązany z mitologią hinduistyczną.

Hel była nordycką boginią, sprawującą pieczę nad Niflheimem, a także córką Lokiego. Ze względu na działalność swojego ojca, znajdowała się pod obserwacją. Nawet w przeszłości znajdowała się w opozycji wobec Odyna i DxD, więc najróżniejsze frakcje były bezwzględne wobec inwigilowania jej. Zarówno Wielki Król Jama, jak i Śakra (Indra), należeli do buddyzmu i mitologii hinduskiej. Byli bogami, którzy mieli wpływ na obie strony…byli bardzo surowi wśród wszystkich bogów, którzy rządzili życiem pozagrobowym, więc współpraca była mało prawdopodobna.

– Są istotami, którym nie zależy, aby zająć miejsce w pędzącym rydwanie historii. Posiadanie Tartara, który jest jednym z pierwotnych bogów, a także Arymana, całkowicie wystarczy – oznajmił spokojnie Hades.

Ich siła była wystarczająca. Miejsce spotkania zostało natychmiast zorganizowane i przygotowali rozmowę. Jednak z powodu postępowania Tartara i pozostałych, było możliwe że ten pierwotny bóg odpowie Sekiryuuteiowi, Oppai Smokowi. Hades martwił się też, czy pierwotny bóg, który odpowiadał za miłość i seks, Eros, skontaktował się z Hyoudou Isseiem. Ale była to niewielka przeszkoda, zaś poleganie na Balberithcie, mogło zagwarantować zwycięstwo. Hades spojrzał na wielki ekran, na którym pojawiła się kilkoro ludzi. Byli VIP-ami ze wszystkich frakcji, którzy sformowali antyterrorystyczną Drużynę DxD. Hades spojrzał na Hyoudou Isseia.

– Racja. Ostatecznym celem jest szef każdej mitologii. A potem posiadacze Longinusów. Maou Belzebub także zginie – powiedział.

– Tak! – odparli jednocześnie Ponurzy Żniwiarze jednocześnie

Wszystko po to, aby walczyć z organizacją, którą sformowały różne frakcje, DxD. Bogowie, którzy rządzili złem, ciemnością i śmiercią. Nigdy nie byli w stanie tego zrozumieć. To dlatego że pokój, którego poszukiwali, nie mógł współistnieć z ich poglądami....
Przejdź do Nowy Żywot Powróć do Tom 24 Przejdź do Tajna Rozmowa
Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=Sztuczna_Transcendentalność&oldid=14172