Tajna Rozmowa

Z High School DxD Wiki
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania

Ajuka Belzebub był sam w swoim instytucie badawczym i rozmawiał z VIP-ami, którzy walczyli z Trihexą.

– Czy sprawy toczą się tak, jak planowano? – zapytał Azazel.

Można było zobaczyć, że wewnątrz bariery znajdowały się najróżniejsze aury, magia i techniki latające. Czasami w rogu ekranu dawała się zauważyć cielsko Trihexa.

– Zgadza się, jeśli protoplasta Baelów nadal będzie ingerował w wewnętrzne sprawy, to Zaświaty będą mogły wtedy zapomnieć o jakiejkolwiek przyszłości. Sprawa, o której dyskutowaliśmy w tej formie, to propozycja, aby zaoferować Dwóm Niebiańskim Smokom z tego pokolenia, Hyoudou Isseiowi-kun i Valiemu Lucyferowi, aby zostali następcami Maou. Politycy mają jednak obiekcje, zwłaszcza ci, którzy są powiązani z protoplastą Baelów – odparł Ajuka.

Następne pokolenie przyjęłoby Siedmiu Wielkich Maou. Poza Belzebubem, do tego składu należeliby Lucyfer, Lewiatan, Asmodeusz, Belial, Belfegor i Mammon. Zaczęli dokonywać wewnętrznej nominacji kandydatów. Wśród nich najpoważniejszym kandydatem do tytułu Lucyfera był Vali, który odziedziczył krew prawdziwego Lucyfera. Wprawdzie on sam nie został jeszcze poinformowany, ale warunki zostały spełnione. Kiedy Vali oświadczy osobiście, że obejmie obowiązki, wtedy umowa może zostać uznana za zawartą.

– Jakie są minimalne warunki, aby Ise-kun i Vali Lucyfer mogli objąć te funkcje, Ajuka? – zapytał Sirzechs, będący w swojej formie zniszczenia.

– Przede wszystkim muszą się znaleźć w pierwszej czwórce zwycięzców turnieju. Dzięki temu protoplasta Baelów, a nawet popierająca go szlachta, nie będzie się mogła sprzeciwiać.

– Uda im się to osiągnąć?

– To możliwe, chociaż bardzo trudne. W końcu w finałach będą brały istoty będące w klasie boskiej i Maou. Samo wejście do tego etapu, będzie się wiązało z walką z tymi istotami. Do tego bogowie powiązani z Hadesem też knują za naszymi plecami.

Według raportów Królestwa Zmarłych Hades przebywał obecnie w Kokytos. Jednocześnie różne frakcje były atakowane przez tajemnicze diabły. Śledztwo nie zidentyfikowało ich tożsamości, ale informacje na temat ich ciał i demonicznej energii pokazało, że byli podobni do starożytnych diabłów. Po wielu przesłuchaniach dostawali tylko odpowiedzi w stylu „Kazano mi zaatakować to miejsce” i nawet kiedy czytano im w myślach, nie potrafiono odkryć żadnych wspomnień, co utrudniało całą sytuację. Przeciwnie, po tak wielu śledztwach, ciągle było wiele tajemnic, co pokazywało, że musieli mieć związek z jakąś potężną istotą, co od razu na plan pierwszy wysuwało Hadesa, który przebywał w Kokytos. Wprawdzie próbowali przesłuchać pojmanego Tanatosa…ale dalej znajdował się w śpiączce po ataku tajemniczej mocy Hyoudou Isseia, więc nic nie można było od niego wydobyć. Do tej pory nie rozpoczęto także śledztwa w sprawie rodów Naberius i Nebiros, które prowadzili badania nad sztucznym tworzeniem super diabłów. Chociaż było to niepokojące, to Azazel uśmiechnął się.

– Niebiańskie Smoki dokopią tym wszystkim bogom. Do tego te dwa dzieciaki mogą też liczyć na pomoc najsilniejszego Boskiego Smoka oraz wsparcie posiadaczy Longinusów. Gdyby nie potrafili przezwyciężyć takich trudności, to wtedy nigdy nie dalibyśmy się tutaj zamknąć.

Były naczelnik upadłych aniołów zdawał się pokładać dużo wiary w uczniach, których uczył. To było naturalne. W ciągu roku pokonali tylu wrogów z najróżniejszych ugrupowań, takich jak Frakcja Starych Maou, Boga Zła Lokiego, Frakcję Bohaterów oraz Qlippoth. Jego wiara w nich była niepodważalna. Azazel wziął głęboki wdech.

– Odłóżmy na razie na bok Valiego i skupmy się na Iseiu… Wśród tych siedmiu miejsc jest tylko jedno, które do niego pasuje, prawda? – powiedział.

Tak jak powiedział Azazel, nie był to dziedziczny system, a raczej pozycje, które były obejmowane zgodnie z ich obowiązkami. Na przykład Lucyfer musiał mieć olbrzymią charyzmę oraz autorytet. Każdy z Maou pełnił inne obowiązki.

System Siedmiu Maou można było porównać do siedmiu grzechów głównych…tak jak powiedział Azazel, trudno było znaleźć pozycję, do której pasowałby Hyoudou Issei.

– … Asmodeusz reprezentuje nieczystość, prawda? Pasowałby na następcę Falbiuma… – oznajmił nagle Azazel.

Nagle rozległ się głos Falbiuma Asmodeusza:

– Sądzę, że to mogłoby być dobre…będzie dobrze, póki koordynacja strategią zostanie przekazana innemu Maou. Nie ma innych problemów, prawda, Ajuka? W końcu ja nie jestem rozpustnikiem.

– A czy nie najlepiej byłoby stworzyć osiem stanowisk? Można by wtedy stworzyć specjalny wakat, tylko dla niego? Od dawna jest bohaterem i będę go pamiętać nawet tysiące lat później. W takim przypadku jedna funkcja więcej nie powinna być chyba problemem? Zresztą to wszystko jedno, czy Maou jest siedmiu, czy ośmiu – powiedział Sirzechs, gdy zaatakował dużą kulą mocy zniszczenia.

Ta niespodziewana i prosta opinia oszołomiła Ajukę. Azazel nie mógł powstrzymać śmiechu.

– Ha ha! Sirzechs! Jak możesz mówić coś takiego? Pewnie, siedmiu czy ośmiu to żadna różnica! Ale w takim wypadku znaczenie siedmiu grzechów głównych przepadnie! Nie, ośmielę się powiedzieć, że ósmym grzechem będzie Oppai Smok! Ddraig będzie zrozpaczony, gdy o tym usłyszy!

Serafall i Falbium też się śmiali.

– Ufufu ☆, Sirzechs-chan zawsze mówił takie głupoty. Mimo tego jednak zawsze miał rację♩.

Tak, zanim Sirzechs został Maou, zawsze wygłaszał nieoczekiwane i niesamowite opinie, które zawsze wszystkich zaskakiwały, lub rozśmieszały. Sirzechs robił tak nawet w prywatnym życiu, gdy nie pełnił swojej funkcji. Ajuka roześmiał się cicho.

– Fufufu, co zrobimy, jeśli przyjmiemy twoją propozycję? Jaką pozycję dla niego przygotujemy? – zapytał Sirzechsa.

– Szatan. To imię, które czyni Maou. W tekście „Apokalipsy” określenia „szatan” jak i „smok” były synonimami. Czy to nie pasuje do niego najlepiej? – odparł Sirzechs wprost.

– Czy to w porządku? Najwyraźniej będzie to kolidowała w twoim imieniem Szkarłatnego Maou.

– Ajuka, kiedy uwolnię się z tego miejsca, wracam do bycia zwykłym diabłem, Sirzechsem Gremory. Dlatego imię szatana powinno zostać przekazane nowemu pokoleniu. A jeśli chodzi o niego, to on zdecydowanie… – powiedział Sirzechs, po czum posłał w Trihexa olbrzymią pocisk demonicznej mocy, który urwał kawał ciała bestii. – Zostanie Szkarłatnym Maou. Nie mógłbym być, szczęśliwszy wiedząc, że mój szwagier odziedziczy to imię.

Trihexa znów zaczął się regenerować, więc Sirzechs i pozostali kontynuowali swoje ataki. Jego głos drżał. Z pewnością cieszył się, że ktoś młodszy odziedziczy jego wolę.

– …Gwarantuję, że przekażę te słowa jemu oraz twojej młodszej siostrze – powiedział Ajuka.

Sirzechs ucieszył się, gdy to usłyszał.

– Chcę zobaczyć moich siostrzeńców i siostrzenice tak szybko, jak to możliwe. Jestem pewien, że kiedy wrócę, to będzie ich cała gromadka.

Azazel roześmiał się.

– Ha ha ha! Sądzę że będzie ich całkiem sporo, tylko że każde z nich będzie miało inną matkę! Możliwe nawet, że młodsza siostra Serafall będzie miała dzieci.

Kiedy Serafall to usłyszała, pokręciła gwałtownie głową.

– Nie, to niemożliwe, Azazelu-chan. Całkowicie niemożliwe, po prostu bez szans – oznajmiła poważnym głosem. Przyszłość jej kochanej, młodszej siostry, była ważniejsza, niż cokolwiek innego. – Jeśli ktoś chce poślubić moją Sonę-chan, to będzie musiał zdać test treningowy, a także być silniejszym ode mnie, oraz być zdolnym do pokonania Sirzechsa-chan. Nie zgodzę się na nikogo, kto nie spełni tych warunków.

– Więc będę przeciwnikiem kandydata na męża Sony… Nie skoro jest to prośba mojej dobrej przyjaciółki, to nie mogę jej odmówić… – odparł Sirzechs, gdy usłyszał słowa Serafall.

Azazel uśmiechnął się kwaśno.

– Chyba trudno będzie znaleźć kogoś takiego…? Przyszłość Rodu Sitri nie zapowiada się więc najlepiej….

Najwyraźniej ci ludzie przyzwyczaili się już do walki z Trihexą, skoro byli w stanie jednocześnie rozmawiać o swoich rodzinach i walczyć. Najwyraźniej Bestia Apokalipsy może nawet zostać pokonaną wcześniej, niż to zakładano. Azazel i Maou walczyli, rozmawiając przy tym beztrosko. Nagle w polu widzenie pojawił się szef nordyckich bogów, Odyn, oraz były pan Olimpu, Zeus.

– Co takiego? Oppai Smok i Tyłkowy Smoczy Cesarz mają zostać Maou? – zapytał Odyn, wymachując swoją włócznią.

– Zdecydujemy o tym po meczu, który stoczy z synami twoimi i Zeusa.

Zeus zasypał Trihexa deszczem błyskawic i roześmiał się szczerze.

– Gahahahaha! Apollo jest bardzo silny!

– Mój Widar, hę…mm, kłopotliwy z niego chłopak, ale jest dostatecznie silny, aby zająć moje miejsce. Zanim dałem się tu zamknąć, kazałem mu znaleźć sobie żonę…. – dodał Odyn, drapiąc się po policzku.

Było tak, jak powiedział Odyn. Ajuka słyszał o wieściach z Asgardu, na temat zaaranżowanego małżeństwa Widara…. Maou uśmiechnął się do Odyna i Zeusa.

– Odynie-sama, Zeusie-sama, wasi następcy zmierzą się wkrótce z Sekiryuuteiem. Poczekajmy i zobaczmy bitwę, którą stoczy ze sobą nowe pokolenia.

Ośmiu Wielkich Maou zamiast siedmiu... Pomysł uczynienia Hyoudou Isseia ósmym był niezwykle ciekawy i Ajuka uśmiechał się na myśl o tym. Jednak żaden z tych dwóch kandydatów nie został jeszcze spytany o zdanie. Zgodzą się? To także było problemem... W miarę możliwości, Ajuka zamierzał powołać nowych, potężnych Maou, aby stawić opór nieznanym wrogom, którzy zaatakują w ciagu trzydziestu najbliższych lat, a także w celu stworzenia nowej organizacji, ExE. Nagle Ajuka Belzebub wyjął spinkę do włosów w kształcie kociej głowy, którą dała mu Rias Gremory. Dane badawcze, na temat sztucznej produkcji super diabłów, którą potajemnie prowadził Ród Naberius oraz osoba z Domu Nebirost…. Dwa młode diabły będące na poziomie super diabłów, które pojawiły się nagle w turnieju, już wkrótce staną się obiektami śledztwa prowadzonego na pełną skalę.......
Przejdź do Sztuczna Transcendentalność Powróć do Tom 24 Przejdź do Posłowie
Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=Tajna_Rozmowa&oldid=14173