Niszczyciel Szat

Z High School DxD Wiki
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania
Niszczyciel Szat
Akeno Himejima (anime) atak Niszczyciela Szat.gif
Akeno padająca ofiarą Niszczyciela Szat.
Kana 洋服崩壊(ドレス・ブレイク)
Romaji Doresu Bureiku
Profil
Inne nazwy Rozpad Ubrań
Rodzaj Techniczny
Zdolności Niszczy kobiece ubrania
Posiadacz(e) Issei Hyoudou
Cerber którego stworzył Iorava Amon

Niszczyciel Szat, znany również jako Rozpad Ubrań, to atak opracowany i wykorzystywany przez Isseia.

Opis[edytuj]

Podczas treningu przygotowującego sługi Rias do Królewskiej Gry przeciwko Riserowi, Issei wynalazł technikę, która mogłaby być przydatna podczas walki z Parostwem Risera, które składało się wyłącznie z dziewczyn. Niszczyciel Szat, wraz z Poligloctwem, stał się wizytówką Isseia podczas jego walk z płcią przeciwną.

Zdolności[edytuj]

Niszczyciel Szat posiada zdolność niszczenia ubrań kobiet, których Issei dotknął. Po dotknięciu swojej „ofiary”, Issei naznacza ją magicznym kręgiem. Potem pstryka palcami i w tym samym momencie ubrania dziewczyny rozrywają się na strzępy. Oprócz niszczenia ubrań, Issei za pomocą tego ataku może również usuwać magię z ciał dziewcząt, co można było zobaczyć w przypadku Asi i Jeanne, lub obierać warzywa i owoce.

Niszczyciel Szat może również służyć wyłącznie do "rozebrania" kobiet z wszelkich efektów czarów lub zdolności, które zostały użyte przeciwko nim, takich jak manipulowanie umysłami. Issei ma nadzieję, że pewnego dnia stworzy połączenie obu wariantów w jedno.

Formy[edytuj]

Niszczyciel Szat "C"[edytuj]

Niszczyciel Szat "C" (Cielesny), to pierwotna forma Niszczyciela Szat, którą można zniszczyć kobiece ubrania po ich dotknięciu.

Niszczyciel Szat "A"[edytuj]

Niszczyciel Szat "A" (Astralna), to ulepszona forma Niszczyciela Szat, która niszczy wszelkiego rodzaju zaklęcia nałożone na kobietach, ale w przeciwieństwie do oryginału, nie niszczy ubrań.

Niszczyciel Szat DxD[edytuj]

Niszczyciel Szat DxD, to ulepszona wersja zaklęcia wzmocniona zbroją Diabelskiego Smoka, używając jego Smoczej i Bożej aury, może zatrzymać ruch swojego celu. Wzmacniając lewą rękę, może zniszczyć żeński strój, nie dotykając go.

Ciekawostki[edytuj]

Źródło „http://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=Niszczyciel_Szat&oldid=12791