Xenovia Quarta

Z High School DxD Wiki
(Przekierowano z Xenovia)
Skocz do:nawigacji, wyszukiwania
Xenovia Quarta
Xenovia1(anime).png
Kana ゼノヴィア・クァルタ
Romaji Zenovia Kwaruta
Zarys postaci
Rasa diabeł (obecnie)
człowiek (poprzednio)
Przezwiska "Samozwańcza Szermierz"
"Potężna Idiotka"
Zabójcza Księżniczka
Demon Zniszczenia
Okrutnica Zesłana przez Boga
Kolor włosów niebieskie
Kolor oczu brązowe
Zdolności/oręż Excalibur Zniszczenia (używany w tomie 3)
Durandal → Ex-Durandal
Ascalon (pożyczony od Isseia)
Status osobowy
Krewni Griselda Quarta (prawna opiekunka)
Issei Hyoudou (narzeczony)
Powiązania Kościół (dawniej)
Akademia Kuou (uczennica trzeciej klasy)
Klub Okultystyczny (poprzednio)
Rezydencja Hyoudou
Harem Isseia
Parostwo Rias Gremory (poprzednio)
D×D
Samorząd Uczniowski (przewodnicząca)
Parostwo Hyoudou Isseia
12 Niebiańskich Piersi
Parostwo Xenovii Quarty
Stan postaci żyje
Ranga Wysokoklasowy diabeł
Skoczek
Król (niezależny)
Seiyuu Risa Taneda (japońska)

Xenovia Quarta – jedna z wielu bohaterek High School DxD. Pojawia się w trzecim tomie powieści, wraz z Iriną, aby odzyskać Excalibury skradzione Kościołowi. Jest naturalną posiadaczką Świętego Miecza, Durandala. Po poznaniu prawdy o śmierci Boga została wydalona z Kościoła i dołączyła do Klubu Okultystycznego jako drugi Skoczek Rias.

Wygląd zewnętrzny

 • Xenovia i jej mistrzyni miecza, Griselda Quarta.

  Xenovia jest młodą dziewczyną mniej więcej w wieku Isseia. Ma niebieskie włosy z zielonym kosmykiem i brązowe oczy. Jej głównym strojem jest bitewny kostium, na który składa się obcisły czarny trykot z krótkimi rękawami, długimi rękawicami bez palców, pończochami spiętymi pasami i wysokich butów. Na strój nosi narzucony obszerny biały płaszcz z kapturem obszyty niebieską lamówką oraz przyozdobiony złotymi akcesoriami. Przedtem nosiła także krzyż na piersi, ale zdjęła go, gdy stała się diabłem. Od kiedy zaczęła uczęszczać do Akademii Kuou, jest ubiorem stał się szkolny mundurek, choć podczas bitew wciąż przebiera się w swój stary strój.

  Osobowość

  Kiedy Xenovia pojawiła się po raz pierwszy, została przedstawiona jako cicha i poważna osoba, która w pierwszej kolejności dba o swoją misję, a odzywa się tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Nie chce się również mieszać w problemy, które jej nie dotyczą. Mimo bycia wierną członkinią Kościoła jej wiara jest na tyle elastyczna, by móc zaakceptować pomoc od smoka, taką jak darmowy obiad (po tym jak wraz Iriną zgubiły większość pieniędzy, a resztę Irina wydała na podrobiony obraz świętego), gdyż chciała nie tylko zakończyć swoją misję powodzeniem, ale także przeżyć. Po wydarzeniach z tomu trzeciego zaprzyjaźniła się bardzo z Asią, kiedy dotknęła ją jej życzliwość, mimo że sama odnosiła się do niej początkowo niechętnie.

  Xenovia zaczęła się zakochiwać w Isseiu, kiedy ten poprosił Archanioła Michała o to, aby wraz z Asią mogły się modlić do Boga, bez doznawania przy tym bólu. Wraz z rozwojem serii w Xenovi rozwija się szczere uczucie wobec Isseia, gdy widzi, jak chłopak chroni swoich towarzyszy mimo odnoszonych przy tym ran. Często próbuje go uwieść, gdyż chce urodzić silne i zdrowe dziecko. Jednak często się złości i emanuje straszną aurą, gdy zbliżają się do niego jakieś inne dziewczyny.

  Podczas walki Xenovia preferuje bezpośredni kontakt z przeciwnikiem. Często działa, a dopiero potem myśli. Rzadko zastanawia się nad swoim postępowaniem i stara się przygnieść swojego przeciwnika potężnymi i brutalnymi atakami, nie dbając o ich precyzję i dokładność.

  Jako osoba, która dorastała w Kościele, Xenovia ma małą widzę o codziennym życiu normalnych ludzi i często zachowuje się jak idiotka, co objawia się choćby wtedy, gdy przynosi prezerwatywy do szkoły.

  Historia

  Xenovia przyszła na świat i wychowała się w kwaterze głównej Kościoła, w Rzymie, gdzie szkolono ją na posiadaczkę świętego miecza. Dzieciństwo spędziła na treningach oraz nauce o Bogu i religii. Jej mistrzynią miecza podczas treningów, a także prawną opiekunką była wtedy Griselda Quarta.

  Postać Xenovii w utworze

  Narodziny Biuściastego Cesarskiego Smoka

  • Podczas pierwszego spotkania z Isseiem.
  • Kłótnia z Isseiem.
  • Pojedynek z Kibą.
  • Obiad ufundowany przez Isseia.
  • Podczas bitwy z Kokabielem.
  • Xenovia podczas bitwy przeciwko Diodorze Astaroth.
  • Próba uwiedzenia Isseia podczas wycieczki szkolnej.

   Xenovia debiutuje w trzecim tomie powieści, kiedy wraz z Iriną przybyła do Japonii, aby odzyskać skradzione Excalibury. Jej pierwsze spotkanie z Klubem Okultystycznym nie jest najlepsze. Dochodzi bowiem do scysji z Isseiem i Yuuto, która skutkuje pojedynkiem z obydwoma chłopakami. Mimo tego dziewczyny zawierają potem tymczasowy sojusz z Isseiem, Koneko, Yuutem i Sajim. Obiecują im pomóc w odzyskaniu świętych mieczy i umożliwić Kibie zniszczenie jednego z nich. Podczas walki z Barakielem ujawnia się jako posiadaczka Durandala oraz dowiaduje się o śmierci biblijnego Boga. Po walce dołącza do parostwa Rias jako Skoczek.

   W czwartym tomie powieści Xenovia próbuje uwieść Isseia, gdyż ma nadzieję, że dzięki genom chłopaka będzie w stanie urodzić silne i zdrowe dziecko, ale przeszkadzają jej w tym Rias, Akeno, Asia i Koneko. Później towarzyszy reszcie Klubu w odpieczętowaniu drugiego Gońca Rias, Gaspera, i bierze udział w trenowaniu go. Kiedy podczas spotkania przywódców Trzech Frakcji mia miejsce atak terrorystów, początkowo zostaje zastopowana przez umiejętność Gaspera, ale później uwalnia się spod jej wpływu i bierze udział w walce z terrorystami z Brygady Chaosu.

   W piątym tomie powieści udaje się wraz z całym Klubem do Zaświatów, aby towarzyszyć swojej pani w Zebraniu Młodziaków. Podczas pobytu w Zaświatach przechodzi specjalny trening, który ma jej umożliwić władanie Durandalem z większą wprawą. Podczas Królewskiej Gry przeciwko Sonie wraz z Yuutem walczy z Tsubaką, Yurą oraz Meguri. Przegrywa jednak starcie i zostaje wyeliminowana, ale przedtem przekazuje Durandala Kibie.

   • Xenovia „trenuje” Gaspera.
   • Asia i Xenovia mówią Archaniołowi Michałowi, że cieszą się ze swojego obecnego życia.
   • Xenovia i Asia podczas próby uwiedzenia Isseia.
   • Xenovia i Yuuto podczas Królewskiej Gry przeciwko Sairogowi.

    W szóstym tomie powieści ponownie spotyka się z Iriną, która została reprezentantką Nieba po tym, jak sama została włączona w szeregi aniołów. W tym samym tomie próbuje razem z Asią uwieść Isseia w schowku gimnastycznym, ale przeszkadza im w tym Irina. Po tym, jak Asia zostaje uprowadzona przez Diodorę Astarotha, Klub Okultystyczny rusza jej z odsieczą, walcząc ze sługami porywacza. Xenovia pokonuje wtedy dwie wrogie Wieże, używając jednocześnie Durandala i Ascalona. Gdy Issei pokonuje Diodorę, Xenovia chce go zabić za to, co zrobił Asi, ale Issei jej na to nie pozwala. Kiedy wszyscy myślą, że Asia zginęła w Szczelinie Międzywymiarowej, Xenovia załamuje się i rozpacza nad śmiercią przyjaciółki, ale kiedy wychodzi na jaw, że ocalił ją Vali ze swoją drużyną, bardzo się cieszy.

    Bohaterski Oppai Smok

    W dziewiątym tomie powieści, przed szkolną wycieczką do Kioto, odsyła swojego Durandala do Nieba. W pociągu do Kioto poprosiła Isseia o użyczenie jej Ascalona, z którego robi użytek podczas pierwszego starcia z Frakcją Bohaterów w Kioto. Podczas drugiej bitwy otrzymała swojego Durandala, który został ulepszony po fuzji z fragmentami Excaliburów i stał się Ex-Durandalem. Razem z Yuutem walczy przeciwko Zygfrydowi, ale obydwoje zostają przez niego z łatwością pokonani.

    W dziesiątym tomie powieści towarzyszy Rias w Królewskiej Grze przeciwko Sairaorgowi. Wraz z Gasperem walczy z Ladorą Buné i Misteetą Sabnock. Mimo że Misteeta unieruchomiła Ex-Durandala Xenovii za pomocą swojego Boskiego Daru, to udało się jej wygrać dzięki samopoświęceniu Gaspera. Później, wraz z Kibą i Rossweisse, walczy przeciwko samemu Sairaorgowi, ale zostaje przez niego pokonana.

    W jedenastym tomie powieści towarzyszy Isseiowi, Yuutowi i Akeno podczas testu na średnioklasowego diabła w Zaświatach. Kiedy grupa Gremory zostaje zaatakowana przez Cao Cao i Georga, Cao Cao używa swojego Pierwotnego Longinusa, aby zniszczyć jej Ex-Durandala. Później, wraz z Iriną i Le Fay Pendragon, teleportuje się z wymiaru stworzonego przez Georga i udaje się do Nieba, aby naprawić Ex-Durandala.

    Powraca w dwunastym tomie powieści z w pełni sprawnym Ex-Durandalem, wraz z Iriną i Akeno walczy przeciwko Jeanne. Kiedy przypierają ją do muru, ich przeciwniczka bierze na zakładnika dziecko, aby powstrzymać je przed dalszymi atakami. Po tym, jak Issei powraca i pokonuje Cao Cao, Xenovia, podobnie jak reszta dziewczyn, domaga się od wskrzeszonego Isseia, aby ten zabrał ją na randkę.

    Legenda Oppai Smoka i wesołej kompanii

    W czternastym tomie powieści Xenovia szkoli się, by móc płynnie władać wszystkimi siedmioma zdolnościami Ex-Durandala. Podczas starcia z Brygadą Chaosu, dzięki pomocy Sony, Xenovii udaje się częściowo zapanować nad pozostałymi cechami oręża.

    W tomie szesnastym, Xenovia, wraz z całym klubem, Bennią i Loupem Garou, jedzie do Rumunii. Podczas drogi zdradza wszystkim, że jest coś, co chciałaby w przyszłości robić, ale potrzebuje do tego dużo wiedzy. Później, razem ze wszystkimi, próbowała przeszkodzić w ceremonii odebrania Valerie Tepes jej Longinusa. Potem razem z Iriną walczyła z masowo produkowanymi Złymi Smokami, które zaatakowały miasto Carmilli Po powrocie z Rumunii, wzięła udział w stworzeniu Drużyny D×D.

    W tomie siedemnastym, Xenovia wraz z całym Klubem Okultystycznym udała się do Zaświatów, aby wziąć udział w dniach otwartych szkoły Sony Sitri. Kiedy Qlippoth zaatakował miasto Xenovia walczyła w parze z Yurą przeciwko masowo produkowanym Smokom Zła. Kiedy było już po bitwie, ujawniła wszystkim, że w przyszłości ma zamiar wystartować w wyborach na nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, kiedy Sona odejdzie już ze szkoły.

    W tomie osiemnastym Xenovia i Klub Okultystyczny udają się do Nieba, aby przedyskutować z Michałem Świąteczny Projekt, nad którym pracują Trzy Frakcje. Po spotkaniu Michał ostrzega ich, że miały miejsce zamachy na oficjeli Kościoła. Kiedy podczas przygotowań do Projektu, Xenovia, Issei, Rossweisse, Irina i tata Iriny, Touji Shidou, chodzą po sklepach, zostają zaatakowani przez Masaomi Yaegakiego, uzbrojonego w Święty Miecz Trawosiecz, wewnątrz którego zapieczętowano Smoka Zła, Yamata no Orochi. Pomimo iż Xenovia używała zdolności Excalibura, Masaomi bez trudu był ją w stanie powstrzymać i zranić Toujiego. Podczas ataku Qlippothu na Niebo, Xenovia, Issei i Irina walczyli z Masaomim w Czwartym Niebie i pokonali go po tym, jak Święty Miecz Iriny oczyścił Trawosiecza. Xenovia walczyła potem z Rizevimem, ale nie mogła go pokonać, gdyż była wyczerpana poprzednią walką.

    W tomie dziewiętnastym Xenovia wraz z całym Parostwem Rias udaje się do Kioto, aby uczcić Nowy Rok. Podczas wizyty w światyni modliła się o zwycięstwo w wyborach do samorządu uczniowskiego oraz o zajście w ciążę z Isseiem, a potem pocałowała go na szczęście. Później członkowie klubu byli zmuszeni do wzięcia udziału w walce ze zbuntowanymi egzorcystami. Xenovia była zakłopotana tym, że będzie musiała walczyć z dawnym posiadaczem Durandala, Vasco Stradą, który był równie silny co legendarny Roland. Kiedy Issei medytował na basenie, Xenovia przyszła sobie popływać i opowiada mu, że boi się, czy będzie w stanie dorównać Sonie, jako przewodniczącej i Stradzie, jako posiadaczowi Durandala. Issei pociesza ją i pyta, dlaczego wystartowała w wyborach. Xenovia odpowiada że kocha Akademię Kuou, która dużo jej dała i chce się jej za to odpłacić. Wciąga wtedy Issei do basenu, całuje po raz drugi i przypomina, że dołączy do jego parostwa, kiedy uniezależni się już od Rias. Podczas walki ze Stradą, pomimo wsparcia mocy Excaliburów, nie mogła sobie z nim poradzić. Staruszek poucza ją wtedy, że używanie mocy Excaliburów nie jest złym pomysłem, ale zapomina o czystej mocy Durandala. To skłoniło Xenovię do walki zarówno Durandalem, jak i Prawdziwym Excaliburem, dzięki czemu zwycięża. Po jego porażce pojawia się Walburga, która walczy za pomocą swojego Łamacza Ładu, jednak dzięki zgranej współpracy całej drużyny, wiedźma zostaje szybko pokonana i pojmana. Po bitwie Xenovia wygłasza przed wszystkimi uczniami swoją przemowę wyborczą. Po przemowie Xenovia prosi Griseldę o użycie pokoju Iriny, przeznaczonego do płodzenia dzieci, za co ta ją beszta i pozwala Xenovi używać swojego nazwiska, przypominając, że jest jej młodszą siostrą. Później zostaje ogłoszone, że Xenovia wygrała wybory i została nową przewodniczącą.

    W tomie dwudziestym, Xenovia, wraz z Klubem Okultystycznym, Grupą Sitri i Azazelem, udała się na spotkanie z Ajuką Belzebubem, który opowiedział im o korupcji panującej w systemie Królewskiej Gry. Spotkanie przerwała wiadomość o uprowadzeniu rodziców Isseia oraz zaatakowaniu Ophis przez Smoka Zła. Drużyna DxD ma zamiar zaatakować główną bazę Qlippothu na Agreas, którą zlokalizowała Drużyna Valiego. Po dotarciu na miejsce, Xenovia bierze udział w walce z Smokami Zła.

    W tomie dwudziestym pierwszym, Xenovia czuwała wraz ze wszystkimi dziewczynami z Klubu Okultystycznego, a także Kibą i Gasperem, przy nieprzytomnym Isseiu w szpitalu. Potem, wraz ze wszystkimi, wyruszyła do walki ze Smokami Zła, Fałszywymi Sekiryuuteiami oraz Trihexą.

    Czerwony Cesarski Smok Płonącej Prawdy × Biały Cesarski Smok Porannej Gwiazdy: Prawdziwy Smok Akademii Kuou

    W tomie dwudziestym drugim Xenovia wraz z Asią i Iriną, przeszkodziła Rias i Akeno w uwiedzeniu Isseia, gdy Ravel przyniosła wszystkim wieści o Międzynarodowym Turnieju Królewskiej Gry, Pucharze Azazela. Później, po ceremonii awansu Isseisa na wysokoklasowego diabła, Rias wymienią z nim Xenovię. Potem bierze udział w ceremonii otwarcia Międzynarodowego Turnieju Królewskiej Gry. Bierze też udział podczas meczu z Barakielem. Po walce, wraz z Asią i Iriną dochodzi do wspólnego związku, że muszą zrobić wszystko, aby Ise wziął też odpowiedzialność za ich przyszłość.

    tomie dwudziestym trzecim Xenovia bierze udział w meczu przeciwko Duliowi i jego drużynie wskrzeszonych aniołów. Podczas meczu, wraz z Iriną, proponuje Isseiowi małżeństwo, a on się zgadza. Oświadcza też, że chciałby mieć z nim piątkę dzieci.

    Moce i umiejętności

    Xenovia i jej oręż, Durandal.

    Jako Skoczek Xenovia jest w stanie poruszać się z olbrzymią prędkością, co w połączeniu z niszczycielską mocą Durandala czyni z niej bardzo groźnego przeciwnika. Posiada też umiejętność wykorzystywania świętej aury Durandala z innymi mieczami, co jest widoczne choćby wtedy, gdy używa go wraz z Ascalonem Isseia. W tomie dziewiątym jej Durandal zostaje ulepszony po dokonaniu fuzji z fragmentami Excaliburów posiadanych przez Kościół. W tomie dwunastym Ex-Durandal zawiera wszystkie siedem fragmentów Excalibura, co przyznaje dziewczynie nie tylko połączenie mocy Durandala i Excalibura, ale po opanowaniu oręża będzie też mogła dysponować każdą z siedmiu zdolności miecza: Zniszczeniem, Naśladowaniem, Szybkością, Przejrzystością, Koszmarem, Błogosławieństwem oraz Władzą, chociaż obecnie opanowanie wszystkich zdolności idzie jej opornie.

    Xenovia wraz z Asią są też jedynymi diablicami, które nie doznają obrażeń podczas modlitwy dzięki błogosławieństwu Archanioła Michała. Nie wiadomo jednak, czy dotyczy to też obrażeń od świętych symboli, wody święconej, czy przebywaniu na terenie kościoła, aczkolwiek w tomie szóstym, gdy Xenovia została przytulona przez Irinę, doznała nieprzyjemnego uczucia z powodu krzyża, który jej przyjaciółka nosiła na szyi.

    Ciekawostki

    High School DxD - Character Box

    Miasto Kuou
    Akademia Kuou
    Klub Okultystyczny Asia ArgentoYuuto KibaIssei HyoudouKoneko ToujouGasper VladiIrina ShidouRossweisseRavel FeneksBenniaLe Fay Pendragon
    Samorząd Uczniowski Xenovia QuartaGenshirou SajiReya KusakaRuruko NimuraTadami KamoOuryuu NakiriMarika Voldenburge
    Inni uczniowie Uczniowie Akademii Kuou
    Rezydencja Hyoudou
    Mieszkańcy Rodzice IsseiaIssei HyoudouAsia ArgentoRias GremoryAkeno HimejimaXenoviaKoneko ToujouIrina ShidouRossweisseRavel PhenexKuroka ToujouLe Fay PendragonOphisLilithKunouIngvild Lewiatan
    Inni Mieszkańcy
    Klijenci Isseia Mil-tan
    Trzy Frakcje
    Diabły
    Czterej Maou Sirzechs LucyferSerafall LewiatanAjuka BelzebubFalbium Asmodeusz
    72 Filary Riser FeneksLord FeneksLord GremorySairaorg BaelMisla BaelSeekvaira AgaresMisteeta SabnockCoriana AndrealphusLiban CrocellLady FeneksDiodora AstarothVenelana GremoryZephyrdor Glasja-LabolasDiehauser BelialLadora BunéMillikas GremoryBeruka FurcasGandoma BalamRuval FeneksNaud GamiginEnile WassagoIorava AmonGregg ForneusLilitifa WeparZekram Bael
    Dodatkowe demony Grayfia LucyferiuszKuisha AbaddonMefisto FelesRoygun BelfegorBedeze Abaddon
    Parostwo Rias Gremory Rias GremoryAkeno HimejimaGasper VladiYuuto KibaKoneko ToujouIssei Hyoudou
    Parostwo Sony Sitri Sona SitriTsubaki ShinraMomo HanakaiReya KusakaTomoe MeguriBenniaTsubasa YuraLoup GarouGenshirou SajiRuruko Nimura
    Parostwo Hyoudou Isseia Issei HyoudouIngvild LewiatanAsia ArgentoRavel FeneksXenovia QuartaRossweisse
    Parostwo Sirzechsa Lucyfera Sirzechs LucyferGrayfia LucyferiuszMacGregor MathersSouji OkitaSurtr Drugi • Bahamut • EnkuBeowulf
    Parostwo Risera Feneks Riser FeneksYubelluna • Mihae • KarlamineSirisIsabelaXuelanIle i Nel • Ni i Li • Marion • Bürent • Shuriya • Mira
    Parostwo Sairaorga Baela Sairaorg BaelKuisha AbaddonCoriana AndrealphusMisteeta Sabnock • • Liban CrocellBeruka FurcasGandoma BalamLadora BunéRegulus
    Inne diabły ViserTanninRudiger RosenkreutzEsh Ketchup
    Upadłe anioły
    Grigori AzazelSemyazzaBarakielKokabielArmaros
    Drużyna Slash Dog Tobio IkuseLavinia Reni • Natsume Minagawa • Kouki Samejima
    Grupa Raynare RaynareDohnaseekKalawarnerMittelt
    Anioły
    Serafini MichałGabrielUrielRafał
    Dzielni Święci Dulio GesualdoGriselda QuartaIrina ShidouDiethelm WaldseemüllerKiyotora ShinraNero RaimondiMirana SzatarowaRyuu HeikanJessica LagerkvistLint Sellzen
    Egzorcyści Vasco StradaEwald CristaldiTouji ShidouYaegaki MasaomiTeodoro LegrenziTosca
    Mitologie
    Mitologia Nordycka
    Bogowie OdynLoki • Thor • Widar
    Walkirie GöndulBrynhildr • Helmwige • Ortlinde • Grimgerde • Schwertleite
    Mitologia Grecka
    Bogowie Zeus • PosejdonHadesApollo • Artemis • Nyks
    Ponurzy Żniwiarze Pluto • Orkus • Tanatos • Zeno
    Greckie Potwory Cerber • Tyfon • Ortos • Hydra
    Mitologia Indyjska
    Bogowie IndraŚiwaMahabali
    Buddy Sun Wukong • Xuanzang Sanzang
    Mitologia Japońska
    Bogowie
    Youkai YasakaKunou
    Mitologia Egipska
    Bogowie
    Egipskie Potwory Benu • Sfinks
    Inne
    Smoki
    Pierwotny Smok Wielki Czerwony
    Boski Smok OphisLilith
    Dwa Niebiańskie Smoki DdraigAlbion
    Piątka Wielkich Smoczych Króli Yu-LongTiamatVritraMidgardsormrFafnir
    Smoki Zła GrendelCrom CruachAži DahākaLadonYamata no OrochiApophisNíðhǫggr
    Inne smoki RasseiSamaelBova TanninTannin
    Brygada Chaosu
    Frakcja Starych Maou Shalba BelzebubKaterea LewiatanCreuserey Asmodeusz
    Frakcja Bohaterów Cao CaoZygfrydGeorgLeonardoJeanneHerakles
    Qlippoth Rizevim Livan LucyferLilithEuclid Lucyferiusz
    Walpurgia Walburga
    Inne postaci
    Drużyna Valiego Vali LucyferBikouKuroka ToujouFenrirArtur PendragonLe Fay PendragonGogmagog
    Ludzie Freed SellzenShuri HimejimaYaegaki MasaomiValper GalileiKiyome AbeSuzaku Himejima
    Wampiry Elmenhilde GalnsteinValerie TepesMarius TepesLord Vladi
    Inne 666 (Trihexa)Ryuuteimaru
    Źródło „https://hsdxd.usermd.net/w/index.php?title=Xenovia_Quarta&oldid=14423